تمدید زمان اجرای دو نمایش تماشاخانه سنگلج

تمدید زمان اجرای دو نمایش تماشاخانه سنگلجReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 6Rating:

 هنردستان: دو نمایش «گرگ دختر» و «در پهنه دریا» که قرار بود فردا-سه شنبه 18 خرداد- به اجراهای خود در تماشاخانه سنگلج پایان دهند تا روز جمعه 21 خردادماه به اجراهای خود ادامه خواهند داد.

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا؛ دو نمایش «گرگ دختر» و «بر پهنه دریا» که اجرای خود را از روز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه آغاز کرده بودند در راستای حمایت از نمایش‌های منتخب هفدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی- سنتی تا روز جمعه 21 خرداد پذیرای مخاطبان در تماشاخانه سنگلج خواهند بود.

نمایش «گرگ دختر» به نویسندگی و کارگردانی «عباس عبدا… زاده» یک کمدی- تراژدی عاشقانه با زمینه واقعی از سرزمین مازندران است که در طول اجراهای خود در تماشاخانه سنگلج مورد اقبال تماشاگران و هنرمندان تئاتر قرار گرفته است.
12342

این نمایش تا جمعه 21 خرداد هر شب ساعت 18 به روی صحنه خواهد رفت.

همچنین نمایش «بر پهنه دریا» به نویسندگی و کارگردانی «شهرام مسعودی» با نگاهی به نمایشنامه‌ای به همین نام اثر «اسلاومیر مروژک» نوشته شده است به شیوه نمایش‌های «تخت حوضی» اجرا شده است که با استقبال منتقدان تئاتر و مخاطبان علاقه‌مند به نمایش‌های شادی آور ایرانی رو به رو شده است.

7

نمایش«بر پهنه دریا» با شروع ماه مبارک رمضان تا جمعه 21 خرداد هر شب ساعت 21 پذیرای مخاطبان خواهد بود.

دو نمایش «گرگ دختر» و «در پهنه دریا» از نمایش‌های منتخب هفدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی- سنتی بودند که در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفتند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?