تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره «رویش»

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره «رویش»Reviewed by Khademi on Nov 6Rating:

هنردستان: دبیر اجرایی دهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» اعلام کرد که مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۲۰ روز تمدید شد.

به گزارش هنردستان؛ سید جواد رفائی رییس حوزه هنری خراسان رضوی و دبیر اجرایی دهمین دوره از جشنواره «رویش» گفت: تاکنون بیش از ۷۰۰ اثر در سامانه اینترنتی ثبت اثر جشنواره ثبت شده که هنوز به دبیرخانه جشنواره نرسیده است. به گفته برخی از فیلمسازان جوان، بخشی از این آثار که فرم شرکت در جشنواره را تکمیل کرده‌اند، در حال گذراندن آخرین مراحل تولید هستند. لذا برای ایجاد فضای رقابتی بهتر و امکان حضور تمام این آثار در جشنواره، مهلت ارسال آثار به جشنواره «رویش» تمدید شد.

فیلم کوتاه رویش

وی افزود: آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره «رویش» ۲۰ آبان‌ماه بود که این تاریخ به مدت بیست روز تمدید شد. بنابراین آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره در مشهد، تا پایان روز دهم آذرماه خواهد بود.

رفائی درخصوص جشنواره «رویش» گفت: سینمای دینی در دهمین دوره جشنواره «رویش» تعریفی فراتر از دوره‌های گذشته دارد. به نظر می‌رسد فیلمسازان در دهمین دوره به خودباوری و باورمندی دینی بر مبنای نگاه یقینی و قلبی دست یافته باشند، زیرا روند انطباق تولیدات فیلمسازان بر مفاهیم عمیق دینی، در ۹ دوره گذشته روندی تصاعدی بوده و انتظار داریم در دهمین دوره، مفاهیم سینمای دینی در آثار تولیدی به بلوغ محتوایی رسیده باشد.

دبیر اجرایی جشنواره فیلم کوتاه «رویش» ادامه داد: نگاه ما به دینداری یک نگاه عمقی است و قصد نداریم از طریق فیلمسازی میزان اعتقاد و دینمداری کسی را سنجش کنیم. ما انتظارمان از فیلم دینی این است که بتواند مبانی دینی و انسانی و فطری را به شکلی توامان به مردم ارایه دهد.

دهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» ۲۷ الی ۳۰ دی ماه در پردیس سینمای هویزه مشهد مقدس، برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?