علی اسدی در مراسم رونمایی از اولین آلبوم خود عنوان کرد:
تنوع موسیقیایی در «بزن بریم» سلیقه مخاطبان را بر آورده می کند

تنوع موسیقیایی در «بزن بریم» سلیقه مخاطبان را بر آورده می کندReviewed by مصطفی زبرجد on May 31Rating:
هنردستان: آیین رونمایی از آلبوم «بزن بریم» در موسسه سورنا برگزار شد.
ظهر سه شنبه 11 خرداد آیین رونمایی از آلبوم «علی اسدی» باعنوان «بزن بریم» در سالن کنفرانس سورنا باحضور این خواننده برگزار شد.
«علی اسدی» خواننده آلبوم «بزن بریم» درآغاز برنامه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و اصحاب رسانه، گفت: این آلبوم به شکلی آهنگسازی و ضبط شده تا بتواند سلیقه اکثر مخاطبان را برآورده کند.
photo_2016-06-04_10-22-49
وی ادامه داد: سبک عمده این آلبوم پاپ است اما تنوع موسیقایی نیز در این آلبوم در نظر گرفته شده است. امیدوارم زحمات تیم سازنده آلبوم مورد قبول مخاطب قرار بگیرد.
اسدی درباره پروسه تولید آلبوم در ادامه توضیح داد: پروسه تولید این آلبوم به همراه مجوزهای لازم حدود 2 سال , شش ماه طول کشیده است.
این خواننده کشورمان درباره دغدغه های موسیقایی خود در ادامه افزود: سبک اصلی من موسیقی سنتی است و سال ها است که با این سبک موسیقایی زندگی می کنم و در محضر اساتیدی چون «جواد جواهری» و «هنگامه اخوان» کسب فیض کردم اما به خاطر بازار و سلیقه مخاطب این آلبوم را در سبک پاپ آهنگسازی و ضبط کردیم.
اسدی درباره برنامه های خود در ماه های آینده تصریح کرد: آلبوم بعدی من تا آخر تابستان با نام «مجنون» منتشر می شود. در حال حاضر در حال ضبط قطعات هستیم و امیدواریم با توجه به مراحل ضبط و مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این آلبوم تا آخر تابستان منتشر شود. سبک اصلی من در این آلبوم سنتی-مدرن است. برای تجربه در این آلبوم بحث توانمندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما سعی کردیم در آلبوم اول سلیقه بازار را در نظر بگیریم ولی در آلبوم بعدی بیشتر به دغدغه های شخصی خود توجه می کنم.
گفتنی است که آلبوم «بزن بریم» با صدای علی اسدی بعد از ماه مبارک رمضان منتشر می شود.
آهنگسازی و تنظیم این آلبوم توسط «شروین شناسی» انجام شده و ترانه های این آلبوم توسط «رضا خوش بطن»، «فروزان احمدی» و «فاطمه خاندانی» سروده شده است.
photo_2016-06-04_10-23-02
از نوازنده های آلبوم «بزن بریم» باید به «شروین شناسی» پیانو، سینتی سایزر و سازهای الکترونیک و درامز و همخوان، «محمد عرب» گیتارباس، «مهدی گرامی» آکاردئون، «مهران سراجیان» فلوت، «امیر شفیعیان» پرکاشن و سازهای کوبه ای، «رضا خوش بطن» گیتار اسپانیش و «عسل خردیار» همخوان شاره کرد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?