تهیه‌کننده “من ناصر حجازی هستم” آزادشد / مذاکره برای حل مشکل دو فیلم

تهیه‌کننده "من ناصر حجازی هستم" آزادشد / مذاکره برای حل مشکل دو فیلمReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 12Rating:

هنردستان: تعدادی از سینماگران ظهر امروز (23 خداد) با هدف حل و فصل مشکلات دو فیلم سینمایی به دادگاه فرهنگ و رسانه رفتند.

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا؛ امیر رفیعی (تهیه‌کننده فیلم سینمایی من ناصر حجازی هستم) امروز با قرار وثیقه آزاد شده است.

وی به دلیل پخش تبلیغات فیلم “من ناصر حجازی هستم” از شبکه‌های ماهواره‌ای و بدنبال شکایت صداوسیما به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده بود و ظهر امروز یکشنبه 23 خرداد ساعت 14 برای وی قرار وثیقه صادر شد و از دادسرای فرهنگ و رسانه خارج شد.

دو فیلم

همچنین تعدای از سینماگران شامل یک تهیه‌کننده، یک بازیگر و یک کارگردان به نمایندگی از اهالی سینما صبح امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه ر فته بودند تا درباره دو فیلم “آآدت نمی‌کنیم” و “من ناصر حجازی هستم” و مشکلاتی که برای این دو فیلم به وجود آمده بود،گفتگو کنند. این جلسه از حدود ساعت 11 آغاز و تا ساعت 13:45 طول کشید.

به گزارش هنردستان؛ شب گذشته  یکشنبه ۲۲ خرداد جلسه‌ای مشترکی بین شورای عالی تهیه‌کنندگان سینما و کانون کارگردانان در خانه سینما شماره ۲ برگزار شد. در این جلسه قرار شد کمیته‌ای با حضور نمایندگان تهیه‌کنندگان سینما، کارگردانان و بازیگران سینما تشکیل شود تا با دادستانی تهران درباره فیلم سینمایی «عادت نمی‌کنیم» و همچنین مسائل دیگر گفتگو و مذاکره کنند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?