در شعب بانک شهر؛
توزیع بن کارت‌های دانش آموزی آغاز شد

توزیع بن کارت‌های دانش آموزی آغاز شدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 2Rating:

هنردستان: دانش آموزانی که به صورت فردی برای بن کارت های خرید کتاب ثبت نام کرده اند می توانند از امروز(13 اردیبهشت ماه) برای دریافت بن کارت های خود به شعب بانک شهر مراجعه کنند و بن کارت های دانش آموزانی که به صورت گروهی از طریق مدارس ثبت نام کرده اند از تاریخ 14 اردیبهشت توزیع می شود.

13950118000419_PhotoA

به گزارش هنردستان به نقل از فارس، ارائه شناسنامه از طرف دانش آموزان یا والدین آنها برای دریافت بن کارت های خرید کتاب الزامی است. همچنین، مدارسی که به صورت گروهی ثبت نام کرده اند برای دریافت بن کارت های دانش آموزان باید با در دست داشتن معرفی نامه رسمی از  طرف مدرسه، کارت شناسایی و لیست دانش آموزانی که برای بن کارت خرید کتاب ثبت نام کرده اند، به شعب بانک شهر مراجعه کنند.

گفتنی است، بن کارت های خرید کتاب دانش آموزی برای نخستین بار در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دانش آموزان اختصاص یافته است. این بن کارت‌های خرید کتاب که ثبت نام آن ها از سوی موسسه خانه کتاب انجام می شود، در بخش ناشران داخلی نمایشگاه قابل استفاده است و فقط در ایام برگزاری نمایشگاه اعتبار خواهد داشت.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?