تولید ۱۴ قسمت از انیمیشن «ماهی بادکنکی» در مرکز صبا

تولید ۱۴ قسمت از انیمیشن «ماهی بادکنکی» در مرکز صباReviewed by Khademi on Jul 18Rating:

هنردستان: مجری طرح انیمیشن «ماهی بادکنکی» گفت: در حال حاضر ۱۴ قسمت از این انیمیشن ۹۰ قسمتی در مرکز صبا تولید شده است.

 به گزارش هنردستان؛ «علیرضا عیسایی تفرشی» مجری طرح و مدیر تولید انیمیشن «ماهی بادکنکی» که سری اول آن در 13 قسمت و در تعطیلات نوروز پخش شده،گفت: سری دوم انیمیشن «ماهی بادکنکی» در 90 قسمت 10 دقیقه‌ای در مرکز صبا در حال تولید است.

انیمیشن ماهی بادکنکی

وی ادامه داد: گروه تولید کار خود را از اوایل اردیبهشت ماه سال جاری شروع کردند و تا الان 14 قسمت از این انیمیشن به طور کامل تولید شده است.

تفرشی همچنین افزود: نگارش این انیمیشن از 15 اسفند سال گذشته توسط رامین کرمی آغاز شده است و در حال حاضر نیز به موازات تولید، نگارش متن‌ها ادامه دارد.

وی درباره زمان پخش انیمیشن «ماهی بادکنکی» گفت: هنوز زمان پخش دقیقی را به ما اعلام نکرده‌اند و این موضوع بستگی به نظر مسئولان سازمان صدا و سیما دارد.

مجری طرح انیمیشن «ماهی بادکنکی» با اشاره به ادامه دار شدن تولید و ساخت این انیمیشن نیز بیان داشت: تولید 90 قسمت جدید تا پایان مرداد ماه ادامه دارد و اگر نظر مسئولین برای ادامه دار شدن این انیمیشن مثبت باشد و همچنین قصه‌ها پتانسیل ادامه دار شدن داشته باشند، ما هم دوست داریم که ادامه آن را تولید کنیم.

به گزارش هنردستان، داستان «ماهی بادکنکی» قصه تعدادی ماهی است که در منطقه‌ای به نام «ماهی تپه» زندگی می‌کنند، شخصیت اصلی قصه ماهی بادکنکی نام دارد که در کنار خواهر و دوستانش زندگی می‌کنند و در رویارویی با سختی‌ها با رفاقت مشکلاتشان را حل می‌کنند.

سایر عوامل این انیمیشن عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان: سلمی افکاری، مدیر دوبلاژ: رضا آفتابی، دوبلورها: ابراهیم شفیعی، سمیه موسوی، مریم جلینی، شایان شام بیاتی،کتایون اعظمی و رضا آفتابی.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?