با سهم 180 هزار تومانی؛
ثبت‌نام بن‌کارت اساتید و اعضای هیات علمی تا 8 اردیبهشت

ثبت‌نام بن‌کارت اساتید و اعضای هیات علمی تا 8 اردیبهشتReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 24Rating:

هنردستان: اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه‌های علمیه می‌توانند تا ساعت 12شب مورخ 8 اردیبهشت ماه برای خرید بن کارت الکترونیکی خرید کتاب ثبت نام کنند.

13950118000419_PhotoA

به گزارش هنردستان به نقل از فارس، اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه‌های علمیه  می توانند تا ساعت 12شب مورخ 8 اردیبهشت ماه برای خرید بن کارت الکترونیکی خرید کتاب به سامانه  bon.tibf.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.

بر اساس این گزارش، در این دوره از نمایشگاه بن کارت های 250 هزار تومانی برای اساتید حوزه و دانشگاه صادر خواهد شد. با توجه به اینکه این گروه وظیفه تولید علم را دارند، 30 درصد از مبلغ این بن کارت ها از سوی معاونت امور فرهنگی تامین می شود و 70 درصد دیگر آن از سوی اساتید و طلاب پرداخت خواهد شد.

در این صورت 180 هزار تومان از سوی اساتید و 70 هزار تومان سهم ارشاد خواهد بود. این در حالی اجرایی می شود که بسیاری از اساتید و هیات علمی دانشگاه از این میزان بن گلایه داشته و آن را برای تهیه کتب تخصصی ناکافی می دانند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است…» از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?