از ٢٦ فروردين ماه؛
ثبت نام بن كارت دانشجويی نمايشگاه كتاب آغاز می‌شود

ثبت نام بن كارت دانشجويی نمايشگاه كتاب آغاز می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 9Rating:

هنردستان: نیکنام حسین پور با اشاره به اختصاص یارانه 12 میلیارد تومانی به عنوان بن کتاب به دانشجویان و طلاب از آغاز ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت یارانه خرید کتاب از 26 فروردین ماه خبر داد.

4357800_352

به گزارش هنردستان به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نیکنام حسین پور با بیان اینکه بن دانشجویی در نمایشگاه کتاب تهران به دانشجویان سراسر کشور توزیع می شود، افزود: یارانه اختصاص یافته به دانشجویان در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران با توجه به تعداد دانشجویان هر استان به شکل عادلانه ای تقسیم بندی می شود تا شهرستان های محروم که به نمایشگاه کتاب حداقل دسترسی را دارند،  بتوانند از سهمیه دانشجویی در نمایشگاه کتاب ببرند.

وی با اشاره به زمان ثبت نام دانشجویان جهت دریافت بن دانشجویی در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، گفت: ثبت نام از تاریخ 26 فروردین ماه و از طریق مراجعه به سایت www.bon.tibf.ir  آغاز می شود. تعداد ثبت کنندگان با هماهنگی وزارت علوم تحقیقات و فناوری مشخص می شود و بعد از مراحل ثبت نام کارت های سهمیه دانشجویی با کمک بانک شهر به عنوان بانک عامل به دانشجویان توزیع می شود.

مشاور توسعه و منابع معاونت امور فرهنگی خاطر نشان کرد: از کلیه دانشگاه ها و مراکز علمی تقاضا می شود به منظور قرار گرفتن نام دانشجویان خود در پایگاه ثبت نام نمایشگاه تا تاریخ 26 فروردین ماه نسبت به ارسال مستندات دانشجویان اقدام کنند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?