فیلمی از نرگس آبیار
جزئیات پخش و اکران فیلم سینمایی«نفس» اعلام شد

جزئیات پخش و اکران فیلم سینمایی«نفس» اعلام شدReviewed by لیلا فتح الله پور on Aug 17Rating:
هنردستان: محمدرضا صابری پخش کننده «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار، پس از اعلام رسمی صدور مجوز نمایش این فیلم سینمایی توسط سازمان سینمایی توضیحاتی درباره جزئیات پخش و اکران این فیلم سینمایی ارائه کرد.

هنردستان: محمدرضا صابری پخش کننده و یکی از تهیه کنندگان این فیلم سینمایی با اشاره به زمان اکران گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده و همچنین صحبت با سرگروه سینمایی کوروش اکران این فیلم سینمایی بین دو تاریخ تعیین شده ۲۲ تا ۲۸ مهرماه خواهد بود.

n00092451-b

وی تاکید کرد: ضمن اینکه سینماداران در تهران و شهرستان خواستار نمایش این فیلم سینمایی هستند و همین استقبال باعث شده تا برنامه های ویژه ای برای اکران فیلم سینمایی «نفس» داشته باشیم.

پخش کننده فیلم «نفس» با اشاره به برنامه ریزی تبلیغاتی برای اکران این فیلم سینمایی گفت: برای اکران فیلم «نفس» علاوه بر درنظر گرفتن تبلیغات محیطی، درنظر داریم از فضای مجازی بهترین استفاده را بکنیم. چراکه فضاهای مجازی بستر ارتباطی موثرتر و البته ارزان تری را فراهم کرده است.

صابری یکی از تهیه کنندگان این فیلم تصریح کرد: همچنین رایزنی هایی انجام شده تا در صورت تمایل صدا و سیما، از طریق بخش بازرگانی تلویزیون تیزرهای فیلم «نفس» نیز پخش شود. بنابراین شرایط فراهم است تا اکران خوبی در تهران و شهرستان ها داشته باشیم.

وی در پایان گفت: در حال صحبت و رایزنی با سینماها و بستن قرارداد هستیم و در تلاش هستیم تا شرایط اکران در شهرهای بدون سینما را نیز فراهم کنیم. بنابراین همانطور که گفتم شرایط برای اکران فیلم «نفس» آماده است.

فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی شرکت نورتابان، محمد حسین قاسمی و ابوذر پور محمدی تولید شده است.

منبع:هنرنیوز

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?