تلاش برای مستقل شدن
جزییات تازه‌ترین آلبوم زندوکیلی اعلام شد

جزییات تازه‌ترین آلبوم زندوکیلی اعلام شدReviewed by لیلا فتح الله پور on Nov 21Rating:

هنردستان: علی زندوکیلی خواننده موسیقی ایرانی تازه ترین آلبوم موسیقی خود را به عنوان تجربه‌ای مستقل اواخر آذر ماه منتشر می‌کند.

به گزارش هنردستان، علی زندوکیلی خواننده موسیقی ایرانی قصد دارد بعد از انتشار آلبوم «یادی به رنگ امروز» تازه ترین آلبوم خود را اواخر آذر ماه منتشر می کند. او در این اثر  از تلاشش برای تولید آلبومی با خط فکری مستقل و ایده‌هایی جدید در فضای موسیقی ایرانی خبر داده است.

وی درباره تازه ترین اثر موسیقایی اش توضیح داد: بعد از بازخوانی آثار قدیمی و همکاری با گروه‌های مختلفی چون «دنگ شو» و «دارکوب»، این آلبوم به نوعی نخستین تجربه مستقل و در واقع بیانگر شخصیت هنری من است؛ از احساس جاری در ملودی‌ها که اکثرا ساخته خودم است تا انتخاب ترانه‌ها و دیگر جزئیات آلبوم که لحظه به لحظه آن را خودم با کمک دوستانم پیش برده‌ام. البته در ابتدای فعالیت‌های مستقلم، با انتشار آثاری چون «فقط دعا کن» و «فریاد» آرام آرام به سمت این شخصیت مستقل پیش رفتم و در یک آزمون و خطای پیچیده، توانستم به مخاطب شناسی رسیده و ذائقه مخاطبانی که این سبک موسیقی را گوش می دهند بررسی کنم.

زندوکیلی درباره جزئیات آلبوم دوم خود نیز گفت: ۶ ملودی در آلبوم جدید را خودم ساخته و با دوستانی چون علیرضا افکاری همکاری کرده‌ام. دوستان و همکارانم در گروه موسیقی «زند» نیز دلسوزانه در تمام مراحل تولید این آلبوم با من همکاری کردند و واقعا در تمام مراحل همیار من بودند. به هر ترتیب من آماده‌ام که برای اولین بار مردم را با شخصیت مستقل هنری علی زندوکیلی آشنا کنم و در این مسیر همه تلاشم این بوده که از تجربیات گذشته درس بگیرم و بتوانم بهترین‌ها را برای دوستداران موسیقی تدارک ببینم. در لحظه به لحظه مراحل تولید این آلبوم سعی کرده ام بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنم به طوری که زمان زیادی برای ضبط زنده آثار صرف شده است. بنده هرگز قرار نیست در بازار موسیقی با کسی رقابت کنم و همه سعی و تلاشم تولید آثاری در بهترین حالت ممکن برای مخاطبان موسیقی است.

این خواننده موسیقی ایرانی در انتهای صحبت های خود نیز تاکید کرد: هدف اصلی من در این آلبوم و البته در تمام آثارم رضایت مخاطب است و چون الگوی من در موسیقی و کارم اساتید بزرگ موسیقی در ایران هستند هرگز دوست ندارم افکار و اهداف کاری ام به سمت تفکرات مادی در کار گرایش پیدا کند. دوست دارم پا جای پای اساتید بزرگ موسیقی ایران بگذارم و از آنها درس بگیرم. من بر این باورم وظیفه هنرمند تلطیف جامعه با تولید آثاری فرهنگی و هنری است که باید در این زمینه در بهترین حالت ممکن قدم بردارم. مسائل مادی، اولویت‌های خیلی بعدی من هستند و در این آلبوم فکر و دل مخاطبانم را هدف گرفته ام. دوست دارم در نخستین فعالیت مستقلم به خوبی افکار و سلیقه‌ام رابه معرض دید و قضاوت عموم بگذارم و در این راه تلاش فراوانی از سوی خودم و اعضای گروه انجام شده است.

دومین آلبوم رسمی این خواننده اواخر آذر ماه به تهیه کنندگی سپهر صاحبی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

منبع: مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?