مهدی جاویدنیا خبر داد؛
جزییات اختتامیه جشنواره فیلم «سبز»/ «پالت» هم می آید

جزییات اختتامیه جشنواره فیلم «سبز»/ «پالت» هم می آیدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 20Rating:

هنردستان: کارگردان مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره فیلم سبز جزییات برنامه های در نظر گرفته شده آیین پایانی این جشنواره را اعلام کرد.

2081763

به گزارش هنردستان به نقل از مهر، مهدی جاویدنیا درباره جزئیات اختتامیه جشنواره فیلم «سبز» گفت: مراسم اختتامیه جشنواره راس ساعت ۱۸ روز جمعه ۳۱ اردیبهشت در فرهنگسرای آسمان برگزار می‌شود. به هر حال ما سعی می‌کنیم مراسم اختتامیه آینه‌ای از یک هفته استقبال مردم از جشنواره‌ای باشد که با برگزاری دوره قبلی خود ۱۰ سال فاصله دارد.

وی با بیان اینکه اجرای برنامه را احسان کرمی بر عهده خواهد داشت، افزود: معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست، هیات انتخاب و داوری بخش فیلم و تجسمی جشنواره و همچنین هنرمندان از جمله مهمانان حاضر در اختتامیه هستند.

به گفته مهدی جاویدنیا، مراسم اختتامیه پس از قرائت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران، با یک قطعه موسیقی سنتی با تم محیط زیستی که شعر آن را علی معلم دامغانی سروده است، آغاز می‌شود و سپس دبیرجشنواره گزارشی را به حاضران ارائه می‌کند.

کارگردان مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره فیلم سبز با بیان اینکه به برگزیدگان هر بخش، غزال زرین و دیپلم افتخار اهدا می‌شود، گفت: در بخش هنرهای تجسمی در شش حوزه عکس، گرافیک و تصویرسازی، نقاشی، کاریکاتور، مجسمه سازی و هنرهای مفهومی اهدای جایزه خواهیم داشت و در بخش‌های بین‌الملل و سینمای ملی نیز در سه حوزه پویانمایی، مستند و آثار داستانی از برگزیدگان تقدیر و تجلیل می‌شود.

جاویدنیا همچنین از اجرای گروه موسیقی پالت در مراسم اختتامیه خبر داد و گفت: این گروه که یکی از گروه‌های موسیقی خوب و باکیفیت محسوب می‌شود، پنج قطعه را در مراسم اختتامیه اجرا می‌کند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?