مهدی توحیدپور:
جشنواره «فیلم سبز» همزمان در تمام استان‌ها برگزار می‌شود

جشنواره «فیلم سبز» همزمان در تمام استان‌ها برگزار می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Feb 27Rating:

هنردستان: دبیر اجرایی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز گفت: جشنواره فیلم سبز همزمان در تمام استان‌ها برگزار می‌شود تا در تمام کشور برای حفظ محیط زیست فرهنگ‌سازی کنیم.

photo_2016-02-27_13-01-30

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، مهدی توحیدپور گفت: هنر ابزاری برای آموزش و ترویج فرهنگ به عموم مردم است و زبان سینما از ماندگار‌ترین زبان‌هایی است که تمام اقشار جامعه را در نظر می‌گیرد و می‌تواند در ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست موثر باشد.

وی با بیان اینکه جشنواره فیلم سبز در تمام استان‌ها برگزار می‌شود، تاکید کرد: فیلم‌های این دوره جشنواره در بیش از ۴۰ سالن سینما در کشور نمایش داده می‌شود. باید در تمام کشور برای حفظ محیط زیست فرهنگ‌سازی کنیم. مدیران، مسئولان و مردم جوامع محلی مثل روستا‌ها در مراکز استان‌هایشان می‌توانند در جشنواره فیلم سبز حضور داشته باشند و در کارگاه‌های آموزشی شرکت کنند و نسبت به حفظ محیط زیست آموزش ببینید.

توحید‌پور افزود: در جشنواره فیلم سبز کارگاه‌های تخصصی سازمان محیط زیست برای عموم مردم برگزار می‌شود.

 تاکنون وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی، تمامی ادارات کل‌های محافظت محیط زیست استان‌ها، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها، استانداری‌ها و سازمان‌های مردم نهاد (سمن) همکاری خودشان را با این جشنواره اعلام کرده‌اند.

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبزبه دبیری فرهاد توحیدی۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت ماه۱۳۹۵برگزار می‌شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?