طی حکمی از سوی محمدرضا حشمتی
جشنواره محمد«ص»پیامبر صلح مدیر بین الملل خود را شناخت

جشنواره محمد«ص»پیامبر صلح مدیر بین الملل خود را شناختReviewed by مصطفی زبرجد on Sep 28Rating:

طی حکمی از سوی محمدرضا حشمتی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مریم نقیبی به سمت مدیر بین‌الملل نخستین جشنواره فیلم محمد(ص) پیامبر صلح منصوب شد.

در گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی و امور رسانه‌ای این رویداد سینمایی متن حکم  وی به این شرح آمده است:

سرکار خانم مریم نقیبی

با اهداء سلام

نظر به سوابق – دانش و صلاحیت؛ شما را به عنوان مدیر بین‌الملل جشنواره فیلم محمد(ص) پیامبرصلح منصوب می‌نمایم.IMAGE634804551332026129

امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه مطالعه و تعامل با کارشناسان و مدیران فعالیت‌های هنری- فرهنگی و قرآنی و استفاده از تمام ظرفیت‌های محتوایی در ارائه برنامه‌های مفید و مؤثر در برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم فرهنگی موفق باشید.

مریم نقیبی دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه ازاد تهران، فعالیت خود را از سال 71 با کارشناسی و راه اندازی بانک اطلاعات فیلم و جمع‌آوری اطلاعات مربوط به فیلم‌های تولید شده سراسر جهان در حوزه هنری آغاز و در سال 73 اقدام به راه‌اندازی واحد بین‌الملل و زیرنویس فیلم‌های حوزه هنری کرد.

وی که هم‌اکنون مدیر بین‌الملل سازمان سینمایی سوره است، همکاری در برگزاری اولین بازار بین‌المللی فیلم فجر، مدیر هجدهمین دوره بازار فیلم فجر، فعالیت در زمینه مشارکت با شرکت‌های تولید کننده فیلم در خارج از کشور و تولید چندین فیلم مشترک، مدیریت بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کوتاه رویش طی دو سال برگزاری را در کارنامه فعالیت‌های خود دارد.

شایان ذکر است؛ نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم محمد(ص) پیامبر صلح به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دبیری مهدی حقیقی دیماه سالجاری برگزار می‌شود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

هفده − چهارده =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?