از 25 تا 27 آبان ماه؛
جشنواره «ک» مثل کودک، «ک» مثل کتاب برگزار می‌شود

جشنواره «ک» مثل کودک، «ک» مثل کتاب برگزار می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 14Rating:

هنردستان: کتابشهر ایران به مناسبت هفته کتاب، «ک» مثل کودک، «ک» مثل کتاب در جشنواره به 5 هزار کودک بی سرپرست کشور بسته های کتاب هدیه می دهد.

A3-Flatten

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی کتابشهر ایران، حامد شفیق، مدیرعامل موسسه کتابشهر ایران با اعلام این خبر گفت: موسسه کتابشهر ایران به بهانه هفته کتاب و شروع دهه دوم فعالیت های کتابشهر ایران، با همکاری شعبات مختلف کتابشهر در کشور و موسسه خیریه عترت فاطمی (بزرگ ترین موسسه حامی 5 هزار کودک بی سرپرست کشور)، همزمان با هفته کتاب که از 25 آبان شروع می شود، طرح اهدای بسته های کتاب کودک و نوجوان به پنج هزار کودک بی سرپرست را اجرا می کند.
وی افزود: بر اساس تفاهم نامه امضاء شده میان کتابشهر ایران و موسسه خیریه عترت فاطمی، سود حاصل از فروش کتاب های کودک و نوجوان تا پایان هفته کتاب، برای خرید کتاب و اهدای بسته های کتاب به کودکان و نوجوانان بی-سرپرست اختصاص می یابد.
مدیرعامل کتابشهر ایران، با بیان اینکه هدف ما از برگزاری این جشنواره ترویج سنت ارزشمند اکرام ایتام و نذر فرهنگی در کشور است، خاطرنشان کرد: تکریم از کودکان بی سرپرست که توصیه مکرر پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) است، فقط به کمک¬های مالی محدود نمی شود، چرا که آثار و برکات اهدای کتاب در زندگی این کودکان و نوجوانان، اغلب بیشتر از آثار و برکات کمک¬های است.
وی یادآور شد: موسسه عترت فاطمی، بزرگ ترین موسسه خیریه حامی 5 هزار کودک بی سرپرست در کشور است که هم اکنون گروه «فیتیله ای ها» نیز عضو این موسسه هستند.
بر اساس گزارش روابط عمومی این موسسه، فهرست کتابشهرهای مشارکت کننده بر اساس حروف الفبا عبارتند از: ابهر، بروجن، بروجرد، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، تبریــــز، تکاب، تهــران (آیت الله کاشانی)، تهران (بهارستان)، خــرم آباد، دماوند، زابــــل، شهرضا، شهرکرد، قزویـــن، کرج، نجف آباد
گفتنی است، مؤسسه کتابشهر ایران به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتاب و محصولات فرهنگی کشور از سال 83 تاکنون بیش از 42 شعبه در اقصی نقاط کشور راه‌اندازی کرده است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

یک × سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?