جشنواره ها - هنردستان Back to Top

مدیران ۲ بخش از جشنواره «مسیر عشق» منصوب شدند

منتشر شده در چهارشنبه, 25 مرداد 1396 11:29 چاپ

هنردستان : مدیران بخش دبیرخانه و امور بین الملل نخستین جشنواره بین المللی «مسیر عشق» معرفی شدند.

به گزارش هنردستان، طی احکامی جداگانه از سوی سیداحمد میراعلایی دبیر جشنواره بین المللی «مسیر عشق»، مریم احدی و محمد طیب به ترتیب به عنوان مدیر دبیرخانه و امور بین الملل انتخاب شدند.

ادامه مطلب...

هیئت انتخاب بخش خردسال جشنواره تئاتر کودک و نوجوان آغاز به کار کرد

منتشر شده در سه شنبه, 10 مرداد 1396 16:59 چاپ

با اعلام دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان منصور خلج، علی اکبر قاضی نظام و فاطمه ابرار نمایش های بخش خردسال را انتخاب می‌کنند.

به گزارش هنردستان؛ به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان؛ هیئت انتخاب بخش خردسال متشکل از سه نویسنده و کارگردان تئاتر ارزیابی متون و طرح‌های رسیده به این بخش را آغاز کرد.


در این هیئت منصور خلج، مدرس، نویسنده و کارگردان تئاتر همراه با علی اکبر قاضی نظام نویسنده و کارگردان تئاتر و سینما و فاطمه ابرار پایدار کارگردان، طراح و بازیگر تئاتر حضور دارند.

بخش خردسال جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان که در چند دوره اخیر و به صورت تخصصی برای مخاطبان خردسال برگزار می‌شود، با رویکرد آموزشی و اجرا در مهدها و مراکز آموزشی خردسالان می‌خواهد جایگاه خود در بین هنرمندان تئاتر کودک و نوجوان را تثبیت کند.

بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی در آذر ماه 1396 در شهر همدان برگزار می شود.

هزینه‌های جشنواره از فروش بلیت در گیشه سینما تامین می‌شود

منتشر شده در شنبه, 07 مرداد 1396 13:00 چاپ

هنردستان:نشست خبری ششمین جشنواره فیلم شهر با حضور سیدعلی احمدی دبیر جشنواره و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش هنردستان، نشست خبری ششمین جشنواره فیلم شهر با حضور سیدعلی احمدی دبیر جشنواره و اصحاب رسانه در پردیس ملت برگزار شد.

ادامه مطلب...

برگزاری پانزدهمین جشنواره فیلم «مقاومت» در لبنان

منتشر شده در شنبه, 26 آبان 1397 14:48 چاپ

به گزارش هنردستان با امضای تفاهمنامه‌ای بین محمد خزاعی دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» و شیخ علی ضاهر رییس موسسه الرسالات لبنان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» در قالب «هفته سینمای مقاومت» در کشور لبنان برگزار شود.

«هفته سینمای مقاومت» در لبنان آغاز سلسله هفته‌های سینمای مقاومت در این دوره است که طی روزهای ۱۲ تا ۱۵ آذر ماه در شهر بیروت برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

معرفی داوران بخش «روایت نو» جشنواره فیلم «مقاومت»

منتشر شده در چهارشنبه, 23 آبان 1397 20:11 چاپ

به گزارش هنردستان هیات داوران فیلم‌های سینمایی بخش «روایت نو» (فیلمسازان اول) پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» معرفی شدند.

 به نقل از روابط عمومی جشنواره، هیاتی متشکل از داوود میرباقری، مریلا زارعی، ناصر شفق، محمدحسین حقیقی و احمدرضا معتمدی فیلم های سینمایی بخش «روایت نو» جشنواره فیلم «مقاومت» را داوری می‌کنند.

 

در این بخش هشت فیلم سینمایی به مرحله مسابقه راه پیدا کرده‌اند که عبارتند از «چراغ‌های ناتمام» مصطفی سلطانی، «دایان» بهروز نورانی پور، «کنجان چم» یاسمن نصرتی، «دریاچه ماهی» مریم دوستی، «ویلایی‌ها» منیر قیدی، «صدای منو می‌شنوید...؟» صادق پروین آشتیانی و «اشنوگل» هادی حاجتمند و علی سلیمانی سرنسری.

بخش «روایت نو» این جشنواره به منظور کشف و حمایت از استعدادهای جوان برای نخستین بار در این دوره در ساختار مسابقات راه‌اندازی شده است. در این بخش تمام آثار فیلمسازان اول در قالب فیلم‌های سینمایی، کوتاه داستانی و مستند توسط هیات‌های داوری مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرد و به برترین فیلم‌های این بخش لوح یادبود، جایزه نقدی و نشان شهید آوینی اهدا می شود.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح، انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با همکاری مراکز و سازمان های مختلف

صفحه1 از154