جشنواره ها - هنردستان Back to Top

مدیران ۲ بخش از جشنواره «مسیر عشق» منصوب شدند

منتشر شده در چهارشنبه, 25 مرداد 1396 11:29 چاپ

هنردستان : مدیران بخش دبیرخانه و امور بین الملل نخستین جشنواره بین المللی «مسیر عشق» معرفی شدند.

به گزارش هنردستان، طی احکامی جداگانه از سوی سیداحمد میراعلایی دبیر جشنواره بین المللی «مسیر عشق»، مریم احدی و محمد طیب به ترتیب به عنوان مدیر دبیرخانه و امور بین الملل انتخاب شدند.

ادامه مطلب...

هیئت انتخاب بخش خردسال جشنواره تئاتر کودک و نوجوان آغاز به کار کرد

منتشر شده در سه شنبه, 10 مرداد 1396 16:59 چاپ

با اعلام دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان منصور خلج، علی اکبر قاضی نظام و فاطمه ابرار نمایش های بخش خردسال را انتخاب می‌کنند.

به گزارش هنردستان؛ به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان؛ هیئت انتخاب بخش خردسال متشکل از سه نویسنده و کارگردان تئاتر ارزیابی متون و طرح‌های رسیده به این بخش را آغاز کرد.


در این هیئت منصور خلج، مدرس، نویسنده و کارگردان تئاتر همراه با علی اکبر قاضی نظام نویسنده و کارگردان تئاتر و سینما و فاطمه ابرار پایدار کارگردان، طراح و بازیگر تئاتر حضور دارند.

بخش خردسال جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان که در چند دوره اخیر و به صورت تخصصی برای مخاطبان خردسال برگزار می‌شود، با رویکرد آموزشی و اجرا در مهدها و مراکز آموزشی خردسالان می‌خواهد جایگاه خود در بین هنرمندان تئاتر کودک و نوجوان را تثبیت کند.

بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی در آذر ماه 1396 در شهر همدان برگزار می شود.

هزینه‌های جشنواره از فروش بلیت در گیشه سینما تامین می‌شود

منتشر شده در شنبه, 07 مرداد 1396 13:00 چاپ

هنردستان:نشست خبری ششمین جشنواره فیلم شهر با حضور سیدعلی احمدی دبیر جشنواره و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش هنردستان، نشست خبری ششمین جشنواره فیلم شهر با حضور سیدعلی احمدی دبیر جشنواره و اصحاب رسانه در پردیس ملت برگزار شد.

ادامه مطلب...

اسامی خوانندگان پاپ جشنواره موسیقی فجر اعلام شد

منتشر شده در چهارشنبه, 26 دی 1397 12:20 چاپ

به گزارش هنردستان دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر اسامی خوانندگان و گروه های بخش موسیقی پاپ این دوره برای اجرا در برج میلاد تهران را اعلام کرد.

 به نقل از روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر، اسامی خوانندگان و گروه های بخش موسیقی پاپ این دوره برای اجرا در برج میلاد تهران شد.

ادامه مطلب...

اعلام زمان پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر

منتشر شده در چهارشنبه, 26 دی 1397 12:19 چاپ

به گزارش هنردستان زمان پیش فروش بلیت های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد.

 به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، پیش فروش بلیت‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۳۰ دی ماه از طریق سایت Fajr.cinematicket.org آغاز می شود و تا ساعت ۲۲ روز دوشنبه اول بهمن ماه ادامه دارد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از164