برنامه ای ورزشی را با رویکرد فرهنگی؛
جوادزاده «پشت پرده» را رو می‌کند/ تهیه‌کننده از مجری‌اش دفاع کرد

جوادزاده «پشت پرده» را رو می‌کند/ تهیه‌کننده از مجری‌اش دفاع کردReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 21Rating:
هنردستان: حامد جوادزاده تهیه کننده تلویزیون قرار است برنامه ای ورزشی را با رویکرد فرهنگی به نام «پشت پرده» روی آنتن شبکه سه ببرد.
1910287
حامد جوادزاده تهیه کننده تلویزیون گفت: این روزها در حال مطالعه طرحی به سفارش شبکه سه سیما هستیم تا در صورت امکان برنامه ای ورزشی از نگاه فرهنگی را روی آنتن ببریم. این برنامه در قالب مستند روایی بحثی جدید و البته بسیار سخت را مطرح می کند و امیدواریم با تحقیق و بررسی فراوان نتیجه خوبی داشته باشد.

وی افزود: علاوه بر این، در تدارک برنامه ای اجتماعی هستیم که حال و هوایی همچون «شیش تایی ها» و «نیمروز» دارد. این برنامه قرار است همچون «نیمروز» که برای اولین بار علی ضیاء را به مخاطبان شناساند بار دیگر چهره ای جدید را به عنوان مجری به جامعه رسانه و مخاطبان معرفی کند. تا کنون سه نفر مدنظرمان هستند که یکی از این سه به زودی نامش مشخص می شود.

تهیه کننده برنامه «نیمروز» درباره ماجرایی که چندی پیش برای ضیاء پیش آمد، گفت: من به هیچ عنوان از عملی که انجام داده دفاع نمی کنم. در جایی که خودش ابراز پشیمانی کرده دیگر حرفی برای گفتن نمی ماند ولی موضوع جریانی است که بعد از آن راه می افتد. اگر قرار به سخت نگری باشد علی ضیاء نه تنها تبرئه می شود بلکه شاید مظلوم جریانی باشد که بعد از اشتباهش دچار شد.

جوادزاده ادامه داد: طبق قانون کمیته انضباطی وقتی دو تیم به زمین ورزش می روند اگر طرفداران یک تیم به دیگری توهین کند تماشاگران در مسابقات بعدی تیم شان محروم می شوند. علی ضیاء از اشتباهش عذر خواست مدیر شبکه هم همچنین اما حرف های بی ادبانه هواداران را چه کسی باید پاسخ دهد؟

وی اشاره کرد: این قضیه دو نکته داشت اول اینکه مجری ما متوجه شد به دوستش هم نباید اعتماد کند چون فیلم را دوستش منتشر کرد و دوم اینکه همه فهمیدند جوانمردی از ورزش ما خداحافظی کرده است. ناصر حجازی اگر بود برخورد دیگری می کرد همانطور که امروز علی پروین نشان داد علی رغم صفت های زشتی که به او نسبت می دهند تا الان یک کلام هم حرفی نزده و واکنشی جز سکوت و لبخند نشان نداده است.

جوادزاده در پایان گفت: رفتار سازمان صدا و سیما دو منظر دارد. اول اینکه دفع شر کرده و با ممنوعیت این هنرمندان خواست تا از حاشیه های بیشتر جلوگیری شود دوم اینکه علی اصغر پورمحمدی کاملا درباره ضیاء و هم فیتیله ها هوشمندانه عمل کرد. او این سرمایه های تلویزیون را کنار گذاشت تا دیگران ببینند مردم، هنرمندان و صاحب نظران چگونه از مجری و هنرمندان محبوب شان دفاع می کنند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

هفده + 12 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?