تهیه کننده «رد کارپت» به هنردستان خبر داد؛
«جوگندمی» بعید است به فیلم فجر برسد

«جوگندمی» بعید است به فیلم فجر برسدReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 27Rating:

هنردستان: به دلیل حجم فیلمنامه و مراحل پیش تولید نرسیدن«جو گندمی» به جشنواره فجر قوت گرفت.

احمد احمدی تهیه کننده سینما در خصوص وضعیت اثر جدید خود «جوگندمی» به خبرنگار هنردستان گفت: نگارش نسخه اول جو گندمی توسط پیمان عباسی به پایان رسید و هم اکنون ده روز از مرحله دوم نگارش می گذرد اما از آنجایی که کیفیت فیلمنامه در اولویت اول قرار دارد تا نگارش نهایی، تولید فیلم آغاز نخواهد شد.photo_2015-10-26_23-16-47

احمدی در خصوص مدت نگارش فیلمنامه در مرحله دوم و شروع تولید گفت: پیش بینی من این است که مرحله دوم نگارش ظرف یک ماه به پایان برسد اما از آنجا که به بهتر شدن فیلمنامه فکر می‌کنم عجله ای ندارم زیرا که با صبر و ارامش در نگارش به فیلمنامه ای که در ذهن داشتم و راضی کننده است رسیده ام.

این عضو انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران عنوان کرد: سعی ما تولید در سال جاری است اما با توجه به حجم فیلمنامه و مراحل پش تولید، با زمان موجود، فیلم بعید است به جشنواره فجر امسال برسد.

وی ادامه داد: «جو گندمی» یک کمدی اجتماعی با نگاهی سالم به فرهنگ در کانون خانواده‌هاست که در سینمای مستقل تهیه می‌شود و با توجه به شرایط فعلی سینمای ایران امید است با توجه به ساختار منسجم  بتواند در جذب مخاطب و روشنایی چراغ سینماهای کشور اثرگذار باشد.

تهیه کننده «رد کارپت» بیان کرد:به زودی کارگردان و بازیگر اصلی اثر که از هنرمندان مطرح سینما هستند اعلام خواهد شد.

گفتنی است؛ احمد احمدی که علاوه بر تهیه کنندگی،در فیلمبرداری نیز فعالیت می کند پیش از این فیلمبرداری «من و شارمین» و تهیه کنندگی «ردکارپت» را در کارنامه خود داشته است.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

سه × یک =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?