با حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛
«جک و لوبیای سحرآمیز» به ۲ زبان اجرا می‌شود

«جک و لوبیای سحرآمیز» به ۲ زبان اجرا می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 25Rating:

هنردستان: نمایش عروسکی «جک و لوبیای سحرآمیز» با حمایت مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به ۲ زبان فارسی و انگلیسی به صحنه خواهد رفت.

2058035

به گزارش هنردستان به نقل از مهر علیرضا دهقانی کارگردان نمایش عروسکی «جک و لوبیای سحرآمیز» درباره تولید و اجرای این اثر نمایشی گفت: دوره «کتاب، تئاتر، مدرسه» با حمایت آقای محمدرضا کریمی صارمی مدیر مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با دبیری سعید زین‌العابدین برگزار می‌شود و طی آن حدود ۱۵ تا ۱۶ اثر نمایشی بر اساس کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی کانون، تولید و اجرا می‌شوند.

وی ادامه داد: ما هم بر اساس داستان «جک و لوبیای سحرآمیز» در یکی از کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی کانون، نمایشی عروسکی را تولید کرده‌ و آن را در مراکز آموزش زبان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان اجرا خواهیم کرد.

دهقانی درباره صداپیشگان و زمان اجرای نمایش عروسکی «جک و لوبیای سحرآمیز»، گفت: از هفته پایانی اردیبهشت‌ماه به تعداد ۱۰ اجرا، نمایش عروسکی «جک و لوبیای سحرآمیز» را به صحنه خواهیم برد. در این اجرا ماندانا عبقری، حمیدرضا حسینعلی، نسرین نکیسا و بنده به عنوان صداپیشه حضور داریم.

وی درباره وضعیت اجرای عمومی این اثر عروسکی، اظهار کرد: در مرحله اول «جک و لوبیای سحرآمیز» را در سطح کلاس‌های و آموزشگاه‌های زبان انگلیسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به صحنه خواهیم برد و احتمالا با حمایت‌های مدیریت مرکز تئاتر کانون، این اثر نمایشی را در قالب اجرای عمومی نیز به صحنه خواهیم برد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?