شامگاه ٢٦ فروردین‌ماه؛
حجت اشرف‌زاده با «بی‌قراری‌های عاشقانه» روی صحنه رفت

حجت اشرف‌زاده با «بی‌قراری‌های عاشقانه» روی صحنه رفتReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 15Rating:
هنردستان: حجت اشرف‌زاده خواننده کشورمان در شامگاه ٢٦ فروردین‌ماه در حوزه هنری، تالار اندیشه به اجرای کنسرت آلبوم «ماه و ماهی» پرداخت.
4385768_380
به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت اشرف‌زاده خواننده کشورمان در شامگاه ٢٦ فروردین‌ماه در حوزه هنری، تالار اندیشه به اجرای کنسرت آلبوم «ماه و ماهی» پرداخت.
قبل از شروع برنامه کلیپی از قسمت‌های فیلم سینمایی «مادر» و آهنگ «ای ایران» که توسط جمعی از بازیگران سینما و تلویزیون خوانده شده، پخش شد. پس از آن نوازنده‌ها وارد صحنه شده و پس از کوک کردن سازها برنامه آغاز شد.
اشرف‌زاده با قطعه «نوایی نوایی» و تشویق حضار وارد شد و پس از اتمام آن از فاضل ناظری و دوستانش برای کنسرت امشب تشکر کرد.
پس از آن قطعه «گویی که خندد سپیده» را اجرا کرد و گفت: امیدوارم تا به اینجا برای شما لذت‌بخش بوده باشد.
در این بین از حضار خواست نوازنده‌ها را مورد تشویق قرار دهند. در ادامه این برنامه قطعاتی از آلبوم «ماه و ماهی» را برای هوادارانش خواند.
پس از آن قطعه «کوچه باغ‌های نیشابور»، «یاد یار» و پس از آن قطعه پر طرفدار «ماه و ماهی» را با همخوانی قابل توجه حضار اجرا کرد.
در ادامه از داریوش نقشوی (پیانو)، مجید مظاهری (کمانچه)، بهنام معصومی (سازهای کوبه‌ای)، آرش جامع (رهبر ارکستر)، امین عطا (ویولن) تشکر کرد و به دلیل اینکه تولد امین عطا (یکی از نوازندگان )نیز بود، برای او ملودی به این مناسبت نواخته شد.
وی در ادامه گفت: قصد داریم قطعه‌ای با حال و هوای بهاری، اصیل ایرانی و عاشقانه را برای شما اجرا کنیم.
قطعه «داد و بیداد از این روزگار» و «عاشقم من عاشقی بی‌قرارم» را به مناسبت شب آرزوها و و با آرزوی سلامتی برای همه اساتید موسیقی کشورمان بخصوص محمدرضاشجریان خواند.
در ادامه این برنامه قطعات «بیا تا گل بر افشانیم» و «شهزاده رویای من» نیز اجرا شد.
از نکات جالب این برنامه این بود که قطعه «ماه و ماهی» به دلیل درخواست مکرر هواداران سه بار اجرا شد و هر بار با استقبال بسیار زیادی روبرو می‌شد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?