بعد از تمایل موحد و کیارستمی به دیدار هم
حجت الله ایوبی موحد را به بالین کیارستمی رساند

حجت الله ایوبی موحد را به بالین کیارستمی رساندReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 9Rating:

هنردستان: حجت الله ایوبی به مناسبت بهبود حال عباس کیارستمی با محمد علی موحد به بالین او رفت.

هنردستان: پس از ملاقات های حجت الله ایوبی با عباس کیارستمی و جویا شدن حال او از محمد علی موحد و نیز ملاقات دیگری که ایوبی از موحد داشته و جویای احوال عباس کیارستمی شده است در اقدامی وی این دو هنرمند را به هم رساند.

رئیس سازمان سینمایی به مناسبت بهبود حال عباس کیارستمی در کانال تلگرام خود نوشت:

نیت خیرمگردان که مبارک فالیست

اینک که  عباس آقا کیارستمی سرحالتر شده، با خودم گفتم چه هدیه ای بهتر از نفس گرم استاد محمد علی موحد. به دامادش تلگرام کردم حس و حال عباس آقا را و خواستم که اگر ممکن است با راوی مقالات شمس به دیدارش برویم. و این پاسخ استاد موحد برایم از سوی داماد نازنینش ارسال شد که استاد فرمودند «نیت خیر مگردان که مبارک فالیست..». و به فال نیک می گیریم این دیدار را..

photo_2016-04-09_13-21-28

و سلامت 12 روز 21 فروردین استاد موحد آمد. عباس کیارستمی با دیدنش به وجد آمد. لحظه هایی شورانگیز. موحد کنارش ایستاد. سروده ای از حضرت مولانا را در صفحه اول کتاب «گیتا: سرود خدایان» برای عباس آقا نوشته بود. ایستاد و برایش خواند. کیارستمی مرد تصویر است. مرد شکار لحظه هاست. به وجد آمد. از من خواست که این خوانش زیبا دوباره تکرار شود و خواست که با موبایلم از شعرخوانی موحد فیلم بگیرم. قرار شد برای بار سوم این پیشکش ناب در منزل کیارستمی بازهم با صدای دلنشین استادموحد تقدیمش شود. بدان امید

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?