بازیگران «سوراخ» مشخص شدند؛
حسن معجونی و هوتن شکیبا، در کار جدید جابر رمضانی

حسن معجونی و هوتن شکیبا، در کار جدید جابر رمضانیReviewed by آزیتا لاجوردی on Nov 28Rating:
هنردستان: حسن معجونی، هوتن شکیبا، داریوش موفق، وحید آقاپور و هانی عبدالمجید، در نمایش جدید جابر رمضانی به نام «سوراخ» ایفای نقش می‌کنند.
3844581_623
به گزارش هنردستان این نمایش برای شرکت در بخش «تازه‌های ایران» جشنواره تئاتر فجر امسال آماده می‌شود.
نویسندگی، طراحی و کارگردانی این نمایش را جابر رمضانی بر عهده دارد و محمد چرمشیر دراماتورژ این نمایش است. چرمشیر پیش از این نیز در دو کار قبلی جابر رمضانی به نام‌های «اسکیس» و «صدای آهسته برف»، دراماتورژی را بر عهده داشته است.
جابر رمضانی با اعلام خبر تکمیل شدن گروه بازیگران این نمایش گفت: این نمایش به دلیل شیوه اجرایی و طراحی‌های خاص صحنه و صدا، نیاز به همکاری جشنواره تئاتر فجر و دبیرخانه آن دارد و بدون این همکاری دوجانبه قابل اجرا در فجر نخواهد بود.
وی همچنین با اشاره به نقش مثبت دکتر سعید اسدی، دبیر جشنواره فجر اضافه کرد: شرایط از شروع به کار دبیرخانه جشنواره تا الان که دو ماه به آغاز آن باقی مانده، طوری پیش می‌رود که نوید جشنواره‌ای را می‌دهد که همه انتظار آن را داریم تا شاهد جشنواره‌ای در حد و اندازه نام فجر باشیم.
رمضانی همچنین با اظهار امیدواری برای فراهم شدن شرایط برای گروه‌ها ادامه داد: برای ما اهمیت دارد که به عنوان یک گروه شرکت‌کننده تمام قوانین جشنواره را رعایت کنیم. در عین حال این نکته نیز حائز اهمیت است که هم برای جشنواره تئاتر فجر و هم گروه نمايش «سوراخ تو ديوار»، کیفیت ويژگی تعيين‌كننده است. به همین دلیل ما نیاز به همکاری مسئولین جشنواره داریم تا بتوانیم کیفیتی را که مد نظر هر دو طرف است، بروز دهیم.
نمایش «سوراخ» جدیدترین نمایش جابر رمضانی و حاصل کار گروه «سوراخ تو دیوار» است که برای اجرا در جشنواره تئاتر فجر آماده می‌شود. این نمایش همچنین بازیگر ديگری دارد که طبق نظر گروه کارگردانی، نام این بازیگر در آینده اعلام خواهد شد.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

4 × 2 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?