حضور رضا‌ کیانیان در پشت‌صحنه «شهرزاد»

حضور رضا‌ کیانیان در پشت‌صحنه «شهرزاد»Reviewed by Khademi on Oct 9Rating:

هنردستان: طی روز‌های گذشته فصل دوم «شهزاد» با حضور بازیگران اصلی این مجموعه همچون ترانه علیدوستی و شهاب حسینی کلید خورد و رضا کیانیان در پشت صحنه این سریال نیز حاضر شد.

به گزارش هنردستان؛ مجموعه «شهرزاد» که در ساخت قسمت اول خود مخاطبان زیادی را پیدا کرد مدتی است فصل دوم را کلید زده‌اند.

رضا کیانیان

  فصل دوم این مجموعه به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی سیدمحمد امامی طی روز‌های گذشته در تهران کلید خورد. در اولین پلان های فصل دوم شهرزاد شهاب حسینی در مقابل دوربین قرار گرفت. این در حالی است که ترانه علیدوستی نیز در صحنه حاضر بود. عبدالله اسکندری طراح چهره پردازی، مجید میرفخرایی مدیرهنری این پروژه هستند

در فصل دوم شهرزاد بازیگرانی جدیدی همچون چون رویا نونهالی و امیر جعفری نیز به گروه پیوستند. طی روز‌های اخیر زمانی که عوامل سازنده در منزل بزرگ‌آقا مشغول به فیلمبرداری‌های پلان مربوطه که در ارتباط با این کاراکتر بودند رضا‌کیانیان در پشت صحنه آن حاضر شده و با کارگردان این مجموعه حسن فتحی صحبت‌هایی نیز داشته است.

در روزهای اخیر بازداشت محمد امامی یکی از سرمایه‌گذاران سریال شهرزاد باعث بوجود آمدن حواشی تازه‌ای برای این سریال شده است.

آنچه که از داستان فصل دوم در خبرها آمده این است که ماجرا از جایی شروع می‌شود که بعد از مرگ «بزرگ آقا» همه چیز به قباد می‌رسد و او همه کاره دم و دستگاه «دیوان سالار» می‌شود. اما شرایط جدید و قدرت گرفتن قباد به مذاق «عمه بلقیس» که در کرمان زندگی می‌کند خوش نمی‌آید و او برای گرفتن قدرت از قباد به تهران می‌آید تا اینکه ..

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?