حضور «زمانی دیگر» در بخش رقابتی جشنواره «مانهایم» آلمان

حضور «زمانی دیگر» در بخش رقابتی جشنواره «مانهایم» آلمانReviewed by Khademi on Oct 23Rating:

هنردستان: «زمانی دیگر» به کارگردانی ناهید حسن زاده در بخش مسابقه اصلی جشنواره بین‌المللی فیلم «مانهایم» در کشور آلمان خضور خواهد داشت.

به گزارش هنردستان؛ «زمانی دیگر» اولین فیلم بلند سینمایی ناهید حسن‌زاده به تهیه‌کنندگی فری ملک مدنی نماینده سینمای ایران درشصت و پنجمین دوره جشنواره رده الف «مانهایم» در کشور آلمان خواهد بود.

زمانی دیگر

این فیلم که پخش بین‌المللی آن را مرجان علیزاده (Iran ArtHose Film) برعهده دارد؛روایتگر زندگی مردمانی است که در شرایط دشوار و ناخواسته‌ای گرفتار شده و در جستجوی رهایی هستند.

مجید پتکی، یاسمن نصرتی، شقایق کمندی و فریبا خادمی بازیگران این فیلم هستند، مدیریت فیلمبرداری این اثر را علی محمد قاسمی برعهده داشته است.

«زمانی دیگر» پنج نمایش در جشنواره «مانهایم» خواهد داشت و پیش از این در جشنواره «ریندنس» حضور داشته و هم اکنون نیز در بخش اصلی جشنواره «سائوپائولو» برزیل به رقابت با دیگر آثار می‌پردازد.

گفته می‌شود؛ جشنواره فیلم «مانهایم» آلمان یکی از معتربرترین جشنواره‌های اروپائی است که از تاریخ 10 – 20 نوامبر (20 تا 30 آبان ماه) در شهر مانهایم آلمان برگزار می‌شود و به عنوان یکی از بزرگترین جشنواره‌هائی که هر ساله استعدادهای جوان و ویژه را به سینمای جهان معرفی می‌کند، شناخته شده است و از آن جایی که یک جشنواره رده الف محسوب می‌شود، فیلمهایی را که در جشنواره‌های کن، برلین، ونیز و لوکارنو شرکت داشته باشند را نمی‌پذیرد.
این رویداد سینمایی شامل چهار بخش اصلی مسابقه بین‌الملل، بخش کشف استعدادها، بخش سینمای مستقل بین‌الملی و سینمای مستقل است.

منبع: ایسنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?