در اشکواره شعر بانوان عاشورایی روی می دهد؛
حضور شاعرانی از کشورهای اروپایی، آفریقایی و آسیایی

حضور شاعرانی از کشورهای اروپایی، آفریقایی و آسیاییReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 17Rating:

هنردستان: شاعرانی از کشورهای روسیه، الجزایر، عراق، لبنان و پاکستان با ارسال اشعار خود به دبیرخانه چهارمین اشکواره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی در این همایش شرکت کردند.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی چهارمین اشکواره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی، بعد از اعلام فراخوان در بخش بین‌الملل و همکاری‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات و دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری تاکنون شاعرانی از کشورهای روسیه، الجزایر، عراق، لبنان و پاکستان در این اشکواره شرکت‌ کرده‌اند.

2211640

در بخش داخلی هم با توجه به استقبال صورت گرفته و دریافت لحظه‌ای اثر از طریق نشانی الکترونیکی، آمار دقیق بعد از پایان مهلت فراخوان و جمع‌بندی آثار اعلام می‌شود.

شعرهای ارسالی صرفاً باید به یکی از زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی و اردو باشد. همچنین پس از بررسی و انتخاب آثار برگزیده، برای صاحبان آثار پذیرفته شده ویزای سفر، بلیت رفت و برگشت به تهران و اسکان فراهم می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر سه اثر از خود را به نشانی اینترنتی [email protected] و یا نشانی تهران، خیابان انقلاب، چهار ‌راه کالج، خیابان حافظ جنوبی، خیابان غزالی، بعد از کوچه کندوان، مرکز تشکل‌های شاهد و ایثارگر ارسال کنند.

در این اشکواره دکتر علیرضا قزوه به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری، فرحروز فاتحی به عنوان دبیر و قادر طراوت‌پور به عنوان دبیر علمی فعالیت دارند.

چهارمین اشکواره شعر بانوان عاشورایی به همت «بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش» و مشارکت حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و… برگزار می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌ 66757412 در تهران تماس بگیرید.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?