خانه موسیقی شکایتش از پیروز ارجمند را پس گرفت

خانه موسیقی شکایتش از پیروز ارجمند را پس گرفتReviewed by Khademi on Jul 23Rating:

هنردستان: در جلسه‌ مشترک پیروز ارجمند با خانه موسیقی؛ صلح‌نامه‌ای میان طرفین امضا شد و خانه موسیقی شکایتش از پیروز ارجمند را پس گرفت.

به گزارش هنردستان؛ در پی شکایت خانه موسیقی از پیروز ارجمند جلسه‌ای مشترک میان ارجمند، وارتان ساهاکیان، عبدالحسین مختاباد (عوض شورای شهر)، ریاحی، حمیدرضا نوربخش، محمد سریر، داود گنجه‌ای، عاطفی و رضوانی راد (وکیل خانه موسیقی) برگزار شد.

خانه موسیقی

مبنای شکایت خانه موسیقی از پیروز ارجمند؛ امضای بیانیه‌های منتقدین و مصاحبه انتقادی مورخ 10/8/94 و 12/8/94 بوده است. خانه موسیقی در متن شکایتش ارجمند را مفتری دانسته بود و معتقد بود و درخواست اشد مجازات (دوسال حبس یا 74 ضربه شلاق) را داشت.

اما در جلسه‌ای که به پیشنهاد وارتان ساهاکیان چهارشنبه (30 تیر) در خانه موسیقی برگزار شد؛ طرفین به بحث و گفتگو جهت رسیدن به یک صلح‌نامه پرداختند و در نهایت صلح‌نامه‌ای میان طرفین امضا شد که تمامی اعضای شرکت‌کننده  جلسه به حل و فصل مشکلات موجود در داخل خانه موسیقی تاکید کردند.

به گفته‌ی پیروز ارجمند؛ سوءتفاهم‌های ایجاد شده میان خانه موسیقی و پیروز ارجمند مربوط به نامه‌ی اول منتقدین بود که پیروز ارجمند جزو امضاکنندگان آن نامه نبوده است.

در پایان جلسه؛ پیروز ارجمند یکسوءتفاهم‌ بنا به همکاری با هیئت‌مدیره جدید به خانه موسیقی اهدا کرد.

 

منبع: ایلنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?