پس از انتقال کارگردان «طعم گیلاس» به خانه
خانواده کیارستمی از وضعیت ناپایدار او اعلام نگرانی کردند

خانواده کیارستمی از وضعیت ناپایدار او اعلام نگرانی کردندReviewed by مصطفی زبرجد on Apr 18Rating:

هنردستان: عباس کیارستمی شنبه شب باز دچار تب شدند که خوشبختانه تیم پزشکی با تجویز آنتی بیوتیک های تازه موفق به کنترل عفونت شدند.

هنردستان: در حالي كه به نظر مي رسيد پروسه درماني عباس كيارستمي به خوبي طي مي شود، خانواده او با ابزار نگراني از بازگشت تب و عفونت مجدد در بدن اين فيلمساز بزرگ اعلام كردند: “ایشان شنبه شب باز دچار تب شدند که خوشبختانه تیم پزشکی با تجویز آنتی بیوتیک های تازه موفق به کنترل عفونت شدند، اما با توجه به طولانی شدن دوران درمان، تعدد عفونت ها و مقاوم شدن بدن در مقابل آنتی بیوتیک به طور طبیعی، ما هنوز بسیار نگرانیم.

خانواده عباس کیا رستمی اظهار کردند: در هر پروسيجری كه نفوذ از راه پوست صورت مي گيرد، خطر عفونت وجود دارد و ایشان به دلیل آسیب دیدگی “حالب” از “نفروستومی” استفاده می کنند. طبعا تا ترمیم حالب و خارج شدن نفروستومی، از نگرانی ما کاسته نخواهد شد.

روند درماني عباس كيارستمي در روزهاي آينده تا بهبودي كامل پيگيري خواهد شد

گفتنی است عباس کیا رستمی که در اسفند سال 94 به دلیل ناراحتی گوارشی جراحی شده بود مدتی در بیمارستان با عوارض ناشی از جراحی دست و پنجه نرم کرد تا اینکه وضعیت بهبودی او طبق اظهارات پزشکان، مقامات، دوستان و رسانه ها حاصل و به خانه منتقل شد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?