تئاتر - هنردستان Back to Top

احمد مهرانفر «همه چیز درباره آقای ف» را فاش می‌کند

منتشر شده در شنبه, 29 ارديبهشت 1397 18:27 چاپ

به گزارش هنردستان: نمایش «همه چیز درباره آقای ف» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی و با حضور احمد مهرانفر از ۱۸ خرداد در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود.

آرش عباسی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر درباره جدیدترین فعالیت خود برای به صحنه بردن اثری نمایشی در سال جاری گفت: قرار است نمایش «همه چیز درباره آقای ف» را از ۱۸ خرداد در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه ببریم که در این اثر احمد مهرانفر به ایفای نقش می پردازد.

ادامه مطلب...

تعطیلی تماشاخانه ایرانشهر به مناسبت شهادت امام محمدتقی (ع)

منتشر شده در یکشنبه, 29 مرداد 1396 11:01 چاپ

هنردستان : تماشاخانه ایرانشهر به مناسبت شهادت حضرت امام محمدتقی (ع) از اذان مغرب و عشاء 30 مرداد ماه اجرایی نخواهد داشت.

به گزارش هنردستان ، این مجموعه تئاتری به مناسبت شهادت جواد ائمه، امام محمدتقی (ع) از اذان مغرب و عشاء روز دوشنبه 30 مردادماه تعطیل است.دو نمایش «اگه بمیری» به کارگردانی سمانه زندی نژاد  و «یک دقیقه و سیزده ثانیه» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی از شامگاه سه‌شنبه 31 مردادماه و در ساعت 21 روی صحنه می‌روند.

ادامه مطلب...

«عاشقانه فرهاد» به پردیس تئاتر تهران می‌آید

منتشر شده در سه شنبه, 24 مرداد 1396 11:54 چاپ

هنردستان : نمایش «عاشقانه فرهاد» در تماشاخانه استاد رشیدی پردیس تئاتر تهران به روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنردستان  به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران؛ نمایش «عاشقانه فرهاد» به نویسندگی و ترانه سرایی حسین زنگنه و به کارگردانی کیا ثلاثی از روز 29 مردادماه در تماشاخانه استاد رشیدی پردیس تئاتر تهران و در ساعت 21 به روی صحنه می‌رود.

ادامه مطلب...

ناصر فرهودی درگذشت

منتشر شده در شنبه, 14 مرداد 1396 10:46 چاپ

هنردستان:ناصر فرهودی صدابردار پیشکسوت و شناخته شده کشورمان عصر امروز بر اثر ایست قلبی دار فانی را به دار گفت.

به گزارش هنردستان،میلاد فرهودی فرزند ناصر فرهودی گفت: متاسفانه ساعت ۶ امروز بعد از ظهر جمعه ۱۳ مرداد پدرم بر اثر ایست قلبی درگذشت.

ادامه مطلب...

در پشت صحنه موسیقی - نمایش "سی" چه می‌گذرد؟

منتشر شده در شنبه, 14 مرداد 1396 10:30 چاپ

هنردستان:عباس غفاری: موفقیت پروژه "سی" می‌تواند درهای زیادی را به روی هنرهای نمایشی، موسیقایی و دیداری بگشاید و بخش خصوصی را برای سرمایه‌گذاری روی آثاری هنری تشویق کند.

به گزارش هنردستان، پروژه "سی" یک اتفاق است. اتفاقی که می‌تواند درهای بسیاری را به روی هنرمندان تئاتر، موسیقی، هنرهای تصویری و حتی مخاطبان این سه هنر باز کند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از545