تئاتر - هنردستان Back to Top

تولید تله تئاتر با متخصص‌ها/ تلویزیون بلد نیست آثارش را تبلیغ کند

منتشر شده در یکشنبه, 09 آذر 1399 09:34 چاپ

داریوش مودبیان با اشاره به لزوم شکل‌گیری اجماعی متشکل از مسئولان و هنرمندان با تجربه در زمینه تولید تله تئاتر یادآور شد این نوع آثار می‌توانند به رونق تئاتر صحنه‌ای نیز کمک کنند.

ادامه مطلب...

چالش های تئاتر ایران در سالی که گذشت

منتشر شده در دوشنبه, 25 فروردين 1399 10:21 چاپ

سال ۹۸ برای فرهنگ و هنر ایران یکی از سال‌های پر افت و خیز بود که تحولات سیاسی و اجتماعی آن بیشترین تأثیر منفی را برای تئاتر ایران در بخش‌های مختلف، به همراه داشت. در این جا نگاهی می‌اندازیم بر شش اتفاقی که تئاتر ایران را با مشکلاتی مواجه کرد.

 

ادامه مطلب...

«خاک و تاج» زهرا صبری به مریم میرزاخانی تقدیم می‌شود/شکسپیر کاغذی

منتشر شده در دوشنبه, 01 مهر 1398 09:02 چاپ

به گزارش هنردستان سرپرست گروه «یاس تمام» اعلام کرد که نمایش «خاک و تاج» را در فستیوال بین‌المللی شار ویل مزیه فرانسه روی صحنه می‌برد؛ نمایشی که تمام اجراهای آن به زنده‌یاد مریم میرزاخانی تقدیم می‌شود.

زهرا صبری سرپرست گروه «یاس تمام» درباره جدیدترین اجرای بین‌المللی این گروه نمایشی گفت: نمایش «خاک و تاج» را که اثری با شیوه عروسک کاغذی است، برای اولین بار سال ۹۷ در جشنواره عروسکی کاغذی شارل ویل مزیه اجرا کردیم. طی ۳ اجرایی که داشتیم، دبیر جشنواره تئاتر عروسکی شارل ویل مزیه کار را دید و از ما برای حضور در جشنواره دوسالانه شار ویل مزیه که بزرگترین جشنواره‌ تئاتر عروسکی در جهان است، دعوت کرد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از665