تئاتر - هنردستان Back to Top

اداره تئاتر تعطیل نمی‌شود/ حذف پلاتوها و تغییر کاربری خانه نمایش

منتشر شده در چهارشنبه, 15 اسفند 1397 09:35 چاپ

به گزارش هنردستان مدیرکل هنرهای نمایشی در مراسم تودیع و معارفه مدیر «اداره برنامه‌های تئاتر» با تاکید بر ضرورت انتقال این اداره به ساختمان جدید، شایعه تعطیلی اداره تئاتر را تکذیب کرد.

مراسم تودیع و معارفه مدیر پیشین و فعلی «اداره برنامه‌های تئاتر» روز یکشنبه ۱۲ اسفند با حضور شهرام کرم، مدیرکل هنرهای نمایشی، علی‌اصغر راسخ‌راد مدیر پیشین «اداره برنامه‌های تئاتر» و محسن امیری مدیر فعلی این اداره برگزار شد.

ادامه مطلب...

«ملکه زیبایی لی‌نین» به ایستگاه آخر رسید/ پایان «۳۰ دی ۹۵»

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 19:03 چاپ

به گزارش هنردستان 2 نمایش «۳۰ دی ۹۵» به کارگردانی احسان حاجی‌پور و «ملکه زیبایی لی‌نین» به کارگردانی سید شایان موسوی به اجرای خود در تماشاخانه سپند پایان دادند.

به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سپند، اجرای نمایش‌های «۳۰ دی ۹۵» به کارگردانی احسان حاجی‌پور و «ملکه زیبایی لی‌نین» به کارگردانی سید شایان موسوی در تماشاخانه سپند به پایان رسید.

ادامه مطلب...

جشنواره تئاتر شهروند خارگ فرصتی برای گفتگو میان شهروندان

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 18:32 چاپ

به گزارش هنردستان عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ برگزاری جشنواره تئاتر شهروندی خارگ را در ایجاد نشاط اجتماعی و گفتگوی سازنده میان مسئولان و شهروندان مؤثر و ضروری دانست.

عبدالحمید صفایی شهرداد جزیره خارگ درباره برگزاری جشنواره تئاتر شهروند خارگ عنوان کرد: یکی از رسالت‌های شهرداری در کنار پروژه‌های عمرانی پرداختن به فعالیت‌های فرهنگی و هنری است و در این میان برگزاری جشنواره تئاتر شهروند خارگ در ایجاد نشاط اجتماعی میان شهروندان و ساخت فضایی سالم و سازنده برای گفتگو میان مسئولان و مردم بسیار مؤثر بوده است.

ادامه مطلب...

محمودرضا رحیمی دبیر شانزدهمین جشن هفته گرامیداشت تئاتر شد

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 18:29 چاپ

به گزارش هنردستان مدیرعامل خانه تئاتر طی حکمی محمودرضا رحیمی را به عنوان دبیر برگزاری شانزدهمین جشن هفته گرامیداشت تئاتر منصوب کرد.

به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر؛ شهرام گیل آبادی مدیرعامل خانه تئاتر محمودرضا رحیمی را به عنوان دبیر برگزاری شانزدهمین جشن هفته گرامیداشت تئاتر منصوب کرد. در این حکم آمده است:

ادامه مطلب...

بازی ۶ گروه از هنرجویان کودک و نوجوان در «ساعت هشت در کشتی»

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 18:29 چاپ

به گزارش هنردستان مریم کاظمی کارگردان نمایش «ساعت هشت در کشتی» که قرار است از هفته پایانی اسفند ماه اجرای خود را در تالار هنر آغاز کند از حضور ۶ گروه مجزای هنرجویان کودک و نوجوان در این پروژه نمایشی خبر داد.

 به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر مستقل، مریم کاظمی کارگردان و بازیگر تئاتر که این روزها در حال آماده سازی جدیدترین پروژه تئاتری گروه تئاتر مستقل برای مخاطبان کودک و نوجوان است، گفت: در نمایش «ساعت هشت در کشتی» برای اولین بار ۶ گروه متفاوت از هنرجویان کارگاه بازیگری گروه به همراه مربیانی که از اعضا اصلی گروه تئاتر مستقل هستند، تشکیل شده تا برخی از نقش‌هایی را که به دلیل ساختار این نمایش باید در کار وجود داشته باشد، ایفا کنند. این ۶ گروه در حال تمرین هستند و هر گروه در تعداد مشخصی از اجراها روی صحنه خواهد رفت.

ادامه مطلب...

صفحه1 از589