به گزارش هنردستان: شایان افکاری نویسنده و کارگردان تئاتر، نمایش جدید خود را با نام «شلیک به تئاتر شهر» در تماشاخانه مهرگان روی صحنه می برد.

 «شلیک به تئاتر شهر» به نویسندگی و کارگردانی «شاین افکاری» بر اساس فیلمنامه «گلوله ها بر فراز برادوی» اثر وودی آلن با بازی ایوب آقاخانی، عباس بابایی، بهرام سروری نژاد، امین قنبری، اریک قاراسمیان، سام کبودوند، ترانه کوهستانی، حسین کشفی اصل، مهدی میرزاییان و آناهیتا همتی از روز سه شنبه ۲۵ اردیبهشت، ساعت ۲۱ در تماشاخانه مهرگان روی صحنه می رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «این نمایش روایتگر چالش هایی است که یک کارگردان تئاتر برای روی صحنه رفتن آثارش دارد؛ او برای این اتفاق مجبور است تا با تهیه کننده ای خارج از فضای تئاتر وارد کار شود ... .»  

از جمله عوامل دیگر این نمایش می توان به مجری طرح و مدیر تولید: لیلا جعفری، دستیاران کارگردان: سینا شجاعی، افشین وزیرزاده، مدیر صحنه: ثنا عباسپور، منشی صحنه و برنامه ریز: عسل سادات اصفهانی، طراح گریم: ثمین سالک، دستیار لباس: پونه شهابی نژاد، موسیقی: امیر محمدخانی، تبلیغات: پن استدیو، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: سید محمد صادق سیادت و عکاس: مهدی عمادی اشاره کرد.