به گزارش هنردستان اجرای نمایش «کلبه شادی» به نویسندگی زیبا بنماران و کارگردانی پریسا بنماران از روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه در تماشاخانه سیمرغ بنیاد دهلوی آغاز می‌شود.

نمایش «کلبه شادی» به نویسندگی زیبا بنماران و کارگردانی پریسیما بنماران از ۱۹ دی تا ۱۲ بهمن ماه هر روز ساعت ۱۷ در تماشاخانه سیمرغ بنیاد دهلوی به روی صحنه می‌رود.

پریسا بنماران درباره آیین افتتاحیه این اثر نمایشی گفت: دنیای نمایش کودک و نوجوان و تمامی برنامه‌های مربوط به آنان، دنیایی است که دریچه شادی‌های آن از گذشته تابه‌حال با عروسک‌ها باز می‌شود و نفس تمامی مخاطبان ما با نفس عروسک‌ها آجین است. ازاین‌جهت برای اولین بار در تاریخ نمایش ایران زنگ آغاز نمایش کودک و نوجوان «کلبه شادی» با دستان مجری باسابقه و توانمند کودک و نوجوان، خانم مینا هاشمی و عروسک برنامه رنگین‌کمان شبکه تهران، به صدا در می‌آید.

وی درباره خلاصه نمایش نیز توضیح داد: لاکی، طوطی و موشی به آبی کمک می‌کنند تا استعداد خود را بیابد و در این بین ماجراهای جذابی بین آنها شکل می‌گیرد.

پریسیما بنماران، احمد چراغی‌فرد، علی یارمحمدی، کیمیا داوود پور، نازنین امیری، آذین فولادوند، فاطمه داوودپور، مریم پایمرد، نرگس رحیمی، ثنا نوری و نازنین رهنما بازیگران این نمایش هستند این در حالی است که هدیه داوری دستیارکارگردان، فرید نوایی موسیقی، حسین تبریزی طراح گریم، استاد حمید اسلامی، لیلا بنماران طراحی و اجرای دکور، حلما منصور منشی صحنه، امیرحسین اجاقلو، پریسا کریمی، هدی رودبار اجرای گریم، پریسیما بنماران طراح لباس، محسن فلات طراح پوستر و وحید اسد زاده روابط عمومی دیگر عوامل اجرایی نمایش را تشکیل می‌دهند.

علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش می‌توانند به نشانی تهران، خیابان مفتح جنوبی، روبروی ورزشگاه شیرودی، کوچه اردلان، پلاک ۲۵، سالن سیمرغ بنیاد دهلوی مراجعه کنند.