هنردستان : تماشاخانه ایرانشهر به مناسبت شهادت حضرت امام محمدتقی (ع) از اذان مغرب و عشاء 30 مرداد ماه اجرایی نخواهد داشت.

به گزارش هنردستان ، این مجموعه تئاتری به مناسبت شهادت جواد ائمه، امام محمدتقی (ع) از اذان مغرب و عشاء روز دوشنبه 30 مردادماه تعطیل است.دو نمایش «اگه بمیری» به کارگردانی سمانه زندی نژاد  و «یک دقیقه و سیزده ثانیه» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی از شامگاه سه‌شنبه 31 مردادماه و در ساعت 21 روی صحنه می‌روند.

 

به گزارش هنردستان ، این مجموعه تئاتری به مناسبت شهادت جواد ائمه، امام محمدتقی (ع) از اذان مغرب و عشاء روز دوشنبه 30 مردادماه تعطیل است.

دو نمایش «اگه بمیری» به کارگردانی سمانه زندی نژاد در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی و «یک دقیقه و سیزده ثانیه» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی در سالن استاد سمندریان از شامگاه سه‌شنبه 31 مردادماه و در ساعت 21 روی صحنه می‌روند.

همچنین نمایش‌های «نیلوفر و نفت» به کارگردانی امیر دژاکام و «اگه بمیری» به کارگردانی سمانه زندی نژاد به ترتیب در روزهای دوشنبه 30 مردادماه پیش از اذان مغرب و عشاء و پنجشنبه 2 شهریورماه در سالن دکتر ناظرزاده و نمایش‌های «سه خواهر» به کارگردانی محمدحسن معجونی و «یک دقیقه و سیزده ثانیه» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی در سالن استاد سمندریان به ترتیب در روزهای چهارشنبه 1 شهریورماه و جمعه 3 شهریورماه به اجرای عموم خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان خواهند داد.

*تئاتر شهر نیز در 30 مرداد اجرایی ندارد

همچنین سه نمایش به صحنه رفته در تالارهای اصلی، قشقایی و سایه مجموعه تئاتر شهر دوشنبه 30 مرداد به مناسبت شهادت امام محمدتقی (ع) اجرایی ندارند.
نمایش های «اعتراف» به کارگردانی شهاب حسینی در تالارهای اصلی، «آرسن» به کارگردانی بهزاد صدیقی در تالارقشقایی ، «صبح یک روز لعنتی » به کارگردانی حسن باستانی در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر دوشنبه 30 مرداد به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام محمد تقی (ع) به صحنه نمی روند.

این در حالی است که نمایش «پسران تاریخ» به کارگردانی اشکان خیل نژاد در تالار چهارسو در این تاریخ استثنائا در ساعت 18 به صحنه خواهد رفت.
براساس این گزارش نمایش های «راشومون» به کارگردانی رضا کوچک زاده در تالار قشقایی ، «ناتمام» به کارگردانی کهبد تاراج در تالار سایه ، «دشمن خدا» به کارگردانی عمادالدین رجب لو در پلاتو اجرا نیز روز سه شنبه 31 مرداد اجرایی ندارند.

منبع : فارس