به گزارش هنردستان نمایش «سگ‌های مرده» به نویسندگی یون فوسه و طراحی و کارگردانی حامد خسروی از یکشنبه ۱۹ خرداد در تماشاخانه مشایخی به صحنه می‌رود.

نمایش «سگ‌های مرده» به نویسندگی یون فوسه و طراحی و کارگردانی حامد خسروی از یکشنبه ۱۹ تا ۲۹ خرداد ماه در محل تماشاخانه مشایخی ساعت ۱۹ و به مدت ۶۰ دقیقه به صحنه می‌رود.

این متن یون فوسه نمایشنامه‌نویس شهیر نروژی برای اولین بار است که در ایران اجرا می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند. همچنین سه شب اول اجرا شامل تخفیف است و دانشجویان نیز می‌توانند با تخفیف ویژه به تماشای نمایش بنشینند.

در خلاصه این نمایش آمده است: «مرد جوانی وابسته به سگش است و سگ او گم می‌شود ….»

حامد خسروی، سارینا آزاد میلانی، عرفان افشار، امین شال باف، نازیلا مینو، رضا آقایی، المیرا غفوریان و مجید گلی سودم بازیگران نمایش به ترتیب ورود به صحنه هستند.

نیلوفر محمدی دستیار کارگردان «سگ‌های مرده» است و حمید رضا ده‌حقی به عنوان مدیر صحنه، فائزه سیدی منشی صحنه، کامران پور ناجی طراح نور، سارینا آزاد میلانی برنامه‌ریز، سیاوش کریمی دستیار صحنه، حسن منظوری طراح گرافیست، علیرضا یاسی سازنده تیزر، بردیا علیزاده مشاور پروژه و حسام حقانی عکاس از دیگر عوامل نمایش «سگ‌های مرده» هستند.