به گزارش هنردستان مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به منظور تکمیل گروه بازیگری کارگاه تئاتر روایی فراخوان داد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برای تکمیل گروه بازیگری کارگاه تئاتر روایی که با همکاری گروه نمایش«نیست» برگزار می‌شود از هنرجویانی که دارای مهارت‌های ویژه‌ای در زمینه موسیقی و تئاتر هستند دعوت به همکاری می‌کند.

هدف این کارگاه‌ها، کشف استعداد و ایجاد فرصت برای علاقه‌مندان به بازیگری است تا علاقه مندان فرصت تجربه‌ای حرفه‌ای را در فضای  تالار حافظ بنیاد رودکی پیدا کنند.

این کارگاه ها توسط مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی و با همکاری حسین جمالی (سرپرست گروه نمایش «نیست») و در ۲ ترم طراحی شده است.

پیش از این سرفصل‌های ترم اول این کارگاه که در طول یک پروسه پژوهشی و اجرایی روی شیوه اجرای نمایش‌های ایرانی به دست آمده است با حضور استادان با تجربه تئاتر، سینما و موسیقی شامل حمید پورآذری، حسین جمالی، مجید رحمتی، امیرحسین عسگری، مهدی فرهادی پور و صنم پاشا در نیمه شهریور به پایان رسید.

 ترم دوم این رویداد از بیست و چهارم شهریور آغاز می‌شود تا نمایشی با نام موقت «قرار» با حضور هنرجویان، بازیگران و هنرمندان با سابقه تئاتر در آذرماه در تالار حافظ روی صحنه رود.

علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ٢۶ شهریور با مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به شماره تلفن‌های ۹-۶۶۷۴۳۳۵۸ تماس گرفته و پس از مصاحبه به کارگاه‌ها ملحق شوند.