رادیو و تلویزیون - هنردستان Back to Top

رادیو تهران شب قدر از زندان اوین روی آنتن می‌رود

منتشر شده در یکشنبه, 05 خرداد 1398 12:40 چاپ

به گزارش هنردستان «تا سپیده تهران» از رادیو تهران با برپایی پویش آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شب قدر از زندان اوین روی آنتن می‌رود.

به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، علیرضا مبینی مدیر گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران گفت: فرصتی پیش آمده تا به قدر همت و توان خود تا روز عید سعید فطر، عیدانه‌ای با نام عیدانه آزادی و وصل به خانواده‌های چشم انتظار زندانیان جرائم غیر عمد تقدیم کنیم.

ادامه مطلب...

رادیو نمایش «شبیه باران» شد

منتشر شده در یکشنبه, 05 خرداد 1398 12:39 چاپ

به گزارش هنردستان رادیو نمایش سریال جدید رادیویی «شبیه باران» را در هفته آینده پخش می کند.

 به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، نمایش رادیویی «شبیه باران» را سهیلا خدادادی نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: یاسر در ایام ماه رمضان تحت عنوان گروه‌های جهادی عازم مناطق محروم می‌شود و در این بین اتفاقاتی می‌افتد که شنیدنی است.

ادامه مطلب...

محمد علیزاده خواننده سریال «گاندو» شد

منتشر شده در یکشنبه, 05 خرداد 1398 12:38 چاپ

به گزارش هنردستان همزمان با انجام مراحل فنی سریال «گاندو»، محمدعلیزاده موسیقی تیتراژ پایانی این سریال را می خواند.

 به نقل از روابط عمومی سریال، مجتبی امینی تهیه کننده سریال «گاندو» درباره جدیدترین وضعیت این سریال گفت: در حال حاضر سریال مشغول انجام مراحل فنی است و به تازگی محمد علیزاده به عنوان خواننده همکاری خود را با ما آغاز کرده است تا سریال برای پخش از شبکه سوم سیما آماده شود.

ادامه مطلب...

مدیر گروه معارف شبکه الکوثر منصوب شد

منتشر شده در یکشنبه, 05 خرداد 1398 12:37 چاپ

به گزارش هنردستان با حکم مدیر شبکه جهانی الکوثر، مدیر گروه معارف این شبکه منصوب شد.

 به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، با حکم مرتضی شمسی مدیر شبکه جهانی الکوثر، سید عباس رضوی مدیر گروه معارف شبکه الکوثر شد.

ادامه مطلب...

روحانیت در سیما؛ از گچ و تخته سیاه تا اجرا/ خطیبانی که ستاره شدند

منتشر شده در یکشنبه, 05 خرداد 1398 12:29 چاپ

به گزارش هنردستان تعامل دوسویه روحانیت و رسانه ملی طی چهار دهه گذشته بیشتر متکی‌بر انگیزه‌ها و تلاش‌های فردی به ثمر نشسته و هنوز جای خالی یک رویکرد کلان برای جهت‌دهی هدفمند به این تعامل محسوس است.

نسبت و رابطه روحانیت و رسانه، همواره نسبتی دو سویه و مبتنی‌بر هم‌افزایی بوده است چه اینکه روحانیت در ذات خود، همواره ماهیتی رسانه‌ای برای فعالیت‌های خود تعریف کرده و رسانه از منظر هدایت‌گری همواره هم‌سنخی نزدیکی با واعظان و سخنوران احساس کرده است.

ادامه مطلب...

صفحه1 از580