رادیو و تلویزیون - هنردستان Back to Top

رادیو پیام از مخاطبانش نظرخواهی می‌کند

منتشر شده در چهارشنبه, 27 شهریور 1398 13:42 چاپ

به گزارش هنردستان «شما چه فکر می کنید؟» برنامه جدید رادیو پیام است که از طریق آن از مخاطبانش نظرخواهی می کند.

«شما چه فکر می کنید؟» عنوان جدید برنامه رادیو پیام است که با هدف ترویج فرهنگ رعایت حریم خصوصی و توجه ویژه به حقوق دیگران (حق الناس) با موضوعات مختلف اجتماعی تولید و پخش می شود.

ادامه مطلب...

نگاهی به تک فرزندی در «نسل امروز»

منتشر شده در چهارشنبه, 27 شهریور 1398 13:41 چاپ

به گزارش هنردستان نبود رغبت به فرزندآوری و تک فرزندی موضوع قسمت جدید برنامه تلویزیونی «نسل امروز» است.

به نقل از روابط عمومی برنامه، «نسل امروز» جمعه این هفته ۲۹ شهریور ماه، با عنوان فرزندپروری به بررسی خطر نبود رغبت به فرزندآوری و تک فرزندی در نسل امروز می‌پردازد.

ادامه مطلب...

جدول رادیو نمایش از مهر تغییر می‌کند/ از موسیقی و سینما تا نمایش

منتشر شده در چهارشنبه, 27 شهریور 1398 13:38 چاپ

به گزارش هنردستان جدول پخش رادیو نمایش از اول مهر تغییر می‌کند و برنامه‌های مختلفی در حوزه موسیقی، فرهنگ، نمایش و سینما ارائه خواهد کرد.

به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو، حمیدرضا افتخاری مدیر رادیو نمایش با اشاره به برنامه‌های جدید این شبکه رادیویی بیان کرد: در بررسی‌هایی که در این سه ماه انجام شد، در وهله اول تعدادی برنامه به جدول پخش اضافه شد که همراه با نمایش های رادیویی روی آنتن می رود، علاوه بر آن، ویژگی مهم جدول پخش جدید این است که پخش برنامه‌ها و نمایش‌ها متناسب با ساعت‌های بیولوژیک مخاطبان باشد.

ادامه مطلب...

تغییر در گزارش ورزشی برای حفظ زبان فارسی/ به رویکردمان شتاب دادیم

منتشر شده در چهارشنبه, 27 شهریور 1398 13:18 چاپ

به گزارش هنردستان رضا پورحسین با اشاره به حفظ زبان فارسی در تلویزیون بیان کرد که بعد از سخنان رهبر انقلاب در این حوزه شتاب داده شده است.

 به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، مستند سه‌قسمتی «رمز بی‌نهایت» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی احمد جان میرزایی شب گذشته سه‌شنبه ۲۶ شهریور با حضور رضا پورحسین مشاور عالی معاون سیمای رسانه ملی، محسن مؤمنی شریف رئیس حوزه هنری، سید سلیم غفوری مدیر، مهدی مینایی مدیر تأمین و پخش، ابوالقاسم ناصری را به‌عنوان مدیر تولید و رضا جوانمرد سرپرست مالی شبکه مستند در سیما و جمعی از علاقه‌مندان در حوزه هنری رونمایی شد.  

ادامه مطلب...

در تلاشیم «عصر جدید۲» به زمستان برسد/ بررسی مقدمات بازگشت رشیدپور

منتشر شده در سه شنبه, 26 شهریور 1398 12:51 چاپ

به گزارش هنردستان علی فروغی مدیر شبکه سه سیما از برنامه های جدید این شبکه از جمله «عصر جدید»، «ستاره ساز»، برنامه رشیدپور و همچنین سریال های جدید خبر داد.

به نقل از روابط عمومی شبکه سوم سیما، علی فروغی مدیر شبکه سه در تشریح برنامه‌های آتی این شبکه گفت: افزایش مخاطبان شبکه۳ تا ۶۲.۳ درصد در آخرین نظر سنجی‌های سازمان، نشان از اعتماد بیش از پیش مردم دارد و این اقبال کار ما را سخت تر کرده است و همه همکاران ما در شبکه در حال تلاش هستند تا با طراحی برنامه‌های جدید و جذاب روند رو به رشد مخاطب را حفظ کنند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از626