به گزارش هنردستان پشت صحنه «قند پهلو» با پایان رقابت‌های نوروزی فصل هشتم این برنامه امشب و فردا شب روی آنتن شبکه هفت سیما می‌رود.

 شب گذشته ۱۸ فروردین ماه، اختتامیه رقابت‌های نوروزی «قند پهلو» برگزار و شرکت‌کنندگان برتر این دوره در دو بخش از نگاه داوران و از نگاه مردم معرفی شدند.

با پایان این رقابت‌ها، پشت صحنه سری هشتم «قند پهلو» در آستانه اعیاد میلاد امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) در دو نوبت امشب دوشنبه ۱۹ فروردین و فردا شب سه‌شنبه ۲۰ فرودین ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه هفت سیما می‌رود.

هشتمین سری «قند پهلو» زمستان امسال به صورت نمادین از خانه زنده یاد ابوالفضل زرویی نصرآباد طنزپرداز صاحب نام و فقیدی که در دوره دوم «قند پهلو» داور ویژه این برنامه بود، کلید خورد و سپس با حضور چهره‌های شناخته شده‌ای چون یوسفعلی میرشکّاک، محمد صالح علاء، حسین الهی قمشه‌ای و… به مدّت ۲۶ شب در ایام نوروز روی آنتن رفت.

این برنامه به تهیه کنندگی امیر قمیشی و میثم تربتی، با اجرای رضا رفیع و با حضور داوران ثابت این برنامه سید شهرام شکیبا و ناصر فیض پخش شد و باوجود همپوشانی با دو برنامه پربیننده «عصر جدید» و «خندوانه» در سایر شبکه‌ها همچنان مخاطبان خاص خود را داشت.