شب گذشته شرکت کنندگان «عصرجدید» با اجرا‌های جذاب لحظات پر هیجانی را برای مخاطبان رقم زدند.

به گزارش هنردستان و به نقل از گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، قسمت هفدهم از دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید» شب گذشته با حضور شرکت کنندگان خلاق و تماشاگران پرهیجان روی آنتن رفت.

در بخش ابتدایی علیخانی کامنت های مخاطبان درباره داوران عصرجدید  را برای آنها خواند که با واکنش های جالبی از طرف آنها همراه شد.در ادامه شرکت کنندگان روی صحنه رفتند،گروه ایران با هنر نمایشی و ماهرانه خود دعوا‌های ساختگی را به نمایش گذاشت.شاید همه با دیدن این صحنه‌ها فکر کنند که آنها کار‌های خطرناک انجام دادند، اما باور نکنید چراکه همه اتفاقات هنر بدلکاری آنها بود.


امین حیایی درباره این اجرا گفت: رشته‌ای که شما کار می‌کنید در سینما خیلی به آن احتیاج داریم، چراکه برخی از بازیگران علاقه مند هستند خودشان صحنه‌های بدلکاری را انجام دهند و این موضوع نیاز به کارگاه آموزشی دارد تا بازیگران این حرفه را یاد بگیرند تا به خودشان و هم بازیگر مقابل آسیب نزنند.


گروه چای عباسی با دلبری، موسیقی استکان و نعلبکی در جوار عطر خوش چای و دمنوش توانستند اجراهای قابل قبولی داشته باشند.این گروه خوش‌ذوق سه رای مثبت دریافت کرد و فقط بشیر حسینی رای منفی را برای آنها در نظر گرفت.ترنم کاظمی، شرکت کننده‌ای که در حوزه استندآپ روی صحنه آمد، با اجرایش به مامان‌ها و باباها، حتی خاله‌ها و دایی‌ها و... ثابت کرد که بچه‌ها چهارچشمی آنها را رصد می‌کنند. این اجرا با چهار رای مثبت داوران همراه شد.

بشیر حسینی گفت:شما قطعا استعداد دارید یک دهه نودی با ۷ سال سن هستید، من اگر شما را به عنوان یک استندآپ قضاوت کنم شاید نتایج دیگری داشته باشید. اما من شما را یک دختر با استعداد عزیز و دوست داشتنی که هم قابلیت متن و اجرا دارد، نگاه می‌کنم.

رویا نونهالی ادامه داد: واقعا اینکه شما در مقابل تماشاگران ایستادید و اجرا کردید کار دشواری است، قصد شما استند آپ کمدی بود و تادقایقی کسی نخندید و شما خودت را نباختی کار بزرگی کردید، بسیار عالی است.

عباس رثایی، پنجمین شرکت کننده برنامه «عصر جدید»  با بازی تاثیرگذار خود مظلومیت شهدای غواص را به تصویر کشید و چهار رای مثبت داوران را دریافت کرد.آریا عظیمی نژاد گفت: فارغ از مقوله بازیگری، حکایت شهدای غواص یکی از دردناک‌ترین و تلخترین دوران جنگ ما است. شما بازیگر هستید و می‌توانید این راه را پیش بروید و هر روز بهتر و بهتر شوید.گروه قشقایی، آخرین اجرای قسمت هفدهم از دور مقدماتی فصل دوم بودند.سه ورزشکار به سرپرستی کسی که از دل عشایر غیور مملکت، یک نمایش مهیج به صحنه برنامه آورد! آن‌ها رای مثبت داوران را دریافت کردند. بعد از اجرای این گروه امین حیایی تحت تاثیر حیوانات جنگل قرار گرفت و صدای حیات وحش در آورد!

در پایان قسمت هفدهم دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید» با رای داوران، عباس رثایی و گروه قشقایی به مرحله بعد راه پیدا کردند.

فصل دوم مسابقه «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی، داوری امین حیایی، آریا عظیمی‌نژاد، سید بشیر حسینی و رویا نونهالی هر هفته شنبه و یکشنبه‌ها حوالی ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه می‌رود.