سینمای ایران - هنردستان Back to Top

«زیرسقف دودی» نامزد ۵ جایزه از جشنواره فیلم «نیس»

منتشر شده در چهارشنبه, 12 ارديبهشت 1397 10:28 چاپ

به گزارش هنردستان:دفیلم سینمایی «زیرسقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده نامزد دریافت جایزه در پنج بخش از جشنواره «نیس» شد.

به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، جشنواره «نیس» نامزدهای بخش‌های مختلف خود را چند روز مانده به برگزاری جشنواره اعلام کرد و در این میان فیلم «زیرسقف دودی» در بخش‌های بهترین فیلمبرداری فیلم خارجی زبان (مسعود سلامی)، بهترین بازیگر نقش مکمل زن (آزیتا حاجیان)، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (شهرام حقیقت دوست)، بهترین فیلمنامه فیلم خارجی زبان (پوران درخشنده) و بهترین کارگردانی فیلم خارجی زبان (پوران درخشنده) نامزد شد.

ادامه مطلب...

هومن سیدی با "مغزهای کوچک زنگ‌زده" در راه جشنواره فجر

منتشر شده در یکشنبه, 29 مرداد 1396 11:24 چاپ

هنردستان : سعید سعدی تهیه‌کننده می‌گوید "مغزهای کوچک زنگ‌زده " یک فیلم اجتماعی کاملاً متفاوت از هومن سیدی است.

سعید سعدی تهیه‌کننده  درباره وضعیت اکران فیلم سینمایی "دریاچه ماهی" که سال گذشته آن را برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآورد، گفت: وضعیت اکران این فیلم تا روز دوشنبه مشخص می‌شود، اما آنچه به ما اعلام‌شده است بین تاریخ 22 شهریور تا 6 مهرماه خواهد بود.

ادامه مطلب...

«تنها میان طالبان» در اسپانیا رقابت می‌کند/ عقد قرارداد پخش جهانی

منتشر شده در شنبه, 28 مرداد 1396 18:07 چاپ

هنردستان : محسن اسلام زاده کارگردان «تنها میان طالبان» از افزایش ۸ دقیقه ای زمان این فیلم و حضور در جشنواره‌های خارجی خبر داد.

محسن اسلام‌زاده کارگردان عرصه مستند درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: بعد از جشنواره «سینماحقیقت» سال ۹۴ چندماهی رایزنی کردیم تا بتوانیم یک پخش‌کننده خوب برای فیلم مستند «تنها میان طالبان» پیدا کنیم از همین رو بعد از مدتی با علیرضا شاهرخی قرارداد بستیم.

ادامه مطلب...

اعلام زمان اکران مستند «پازلی‌ها» در «هنر و تجربه»

منتشر شده در چهارشنبه, 25 مرداد 1396 11:38 چاپ

هنردستان : اکران فیلم مستند «پازلی‌ها» به کارگردانی مهدی گنجی و تهیه‌کنندگی مجتبی میرتهماسب از یکم شهریور ماه در گروه «هنر و تجربه» آغاز می‌شود.

به گزارش هنردستان، مستند «پازلی ها» به کارگردانی مهدی گنجی که یکم شهریور ماه اکران می شود، درباره چند دانشجوی بیرجندی است که می‌خواهند با یک ایده تازه در صنعت رایانه، کسب‌ و کار جدیدی خلق کنند. 

ادامه مطلب...

حمید فرخ‌نژاد به «من اینجا چی می‌خوام» پیوست

منتشر شده در چهارشنبه, 25 مرداد 1396 10:44 چاپ

هنردستان : حمید فرخ نژاد در فیلم سینمایی «من اینجا چی خوام» به کارگردانی مسعود اطیابی بازی می کند.

به گزارش هنردستان ، حضور پژمان جمشیدی، حمید فرخ نژاد و سام درخشانی در فیلم سینمایی «من اینجا چی می خوام» به کارگردانی مسعود اطیابی قطعی شده است که البته یک بازیگر زن نیز به این گروه اضافه می شود که هنوز نام این بازیگر قطعی نشده است.

ادامه مطلب...

صفحه1 از819