سینمای ایران - هنردستان Back to Top

حضور ۴ فیلم کوتاه ایرانی در جشنواره ارمنستانی

منتشر شده در یکشنبه, 05 خرداد 1398 12:36 چاپ

به گزارش هنردستان 4 فیلم کوتاه ایرانی در بخش اصلی جشنواره ای در ارمنستان به رقابت می پردازند.

فیلم «بدل» به کارگردانی روناک جعفری، «The stain» به کارگردانی شهره وکیلی، «کات» به کارگردانی مهرداد بخشی و «در بین» به کارگردانی علیار راستی در بخش اصلی هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم One Shot که همه ساله در کشور ارمنستان برگزار می‌شود، حضور دارند.

ادامه مطلب...

معرفی هیات انتخاب و داوری ۲ بخش جشنواره پویانمایی سیما

منتشر شده در یکشنبه, 05 خرداد 1398 12:33 چاپ

به گزارش هنردستان هیات انتخاب و داوری بخش‌ فیلمنامه عروسکی و پویانمایی جشنواره پویانمایی تلویزیون معرفی شدند.

 به نقل از ستاد خبری جشنواره، اسامی هیات انتخاب و داوری دومین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران در بخش فیلمنامه پویانمایی اعلام شد.

ادامه مطلب...

پیگیری برای افزایش دستمزداعضای صنف جلوه‌های ویژه/مشکل بیمه نداریم

منتشر شده در یکشنبه, 05 خرداد 1398 12:25 چاپ

به گزارش هنردستان رییس انجمن «جلوه‌های ویژه میدانی سینمای ایران» بیان کرد با مدیران تولید جلساتی را برای افزایش دستمزد اعضای این انجمن برگزار کردیم.

ایمان کرمیان رئیس انجمن جلوه‌های ویژه میدانی سینمای ایران با اشاره فعالیت‌های صنفی این شاخه از سینمای ایران گفت: در حال حاضر درگیر دریافت گواهینامه‌های مدیریت اعضای صنف هستیم که البته از اسفندماه سال ۹۷ اقدام کردیم که هنوز این اتفاق رخ نداده است.

ادامه مطلب...

نمایش پنج فیلم کانون پرورش فکری در جشنواره زلین چک

منتشر شده در شنبه, 04 خرداد 1398 11:41 چاپ

به گزارش هنردستان پنج فیلم از تازه‌ترین ساخته‌های امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جشنواره فیلم زلین ۲۰۱۹ کشور چک نمایش داده می شوند.

به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، پنج فیلم از تازه‌ترین ساخته‌های امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش‌های مسابقه فیلم‌های سینمایی و کوتاه انیمیشن پنجاه و نهمین جشنواره فیلم زلین ۲۰۱۹ کشور چک نمایش داده می‌شود.

ادامه مطلب...

میزبانی قشم از هنرمندان و ورزشکاران در جشنواره فیلم‎های ورزشی

منتشر شده در شنبه, 04 خرداد 1398 11:34 چاپ

به گزارش هنردستان نشست هماهنگی برگزاری دوازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی ایران در قشم برگزار و قرار بر این شد که اختتامیه این رویداد در این شهر برگزار شود.

 به نقل از روابط عمومی جشنواره، در نشستی با حضور سیدمجتبی علوی دبیر جشنواره فیلم های ورزشی و مرتضی شیخ زاده مدیر کل روابط عمومی و مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم آخرین روند برگزاری جشنواره فیلم های ورزشی بررسی شد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از901