سینمای ایران - هنردستان Back to Top

«خط قرمز» به خانه سینما می آید

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 19:01 چاپ

به گزارش هنردستان «خط قرمز» به کارگردانی مسعود کیمیایی در خانه سینما به نمایش در می‌آید.

 به نقل از روابط عمومی خانه سینما، کانون فیلم خانه سینما در برنامه آینده خود، فیلم سینمایی «خط قرمز»، ساخته مسعود کیمیایی را به نمایش می‌گذارد.

ادامه مطلب...

نمایش «اسرافیل» در سینماتک پانتئون

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 18:36 چاپ

به گزارش هنردستان فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه کنندگی مستانه مهاجر در سینماتک پانتئون به نمایش در می‌آید.

به نقل از روابط عمومی سینماتک، در سومین نشست سینماتک پانتئون به دبیری زینب لک و محمدحسین میربابا فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده تحلیل می‌شود.

ادامه مطلب...

فیلم کوتاه «من بازیگر نیستم» کلید خورد/ روایتی از زنان کارتن خواب

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 18:33 چاپ

به گزارش هنردستان فیلم کوتاه «من بازیگر نیستم» به نویسندگی و کارگردانی علی جلالی کلید خورد.

 فیلم کوتاه «من بازیگر نیستم» به تهیه کنندگی عباس قاسمی و نویسندگی و کارگردانی علی جلالی کلید خورد.

ادامه مطلب...

سال‌ها حضور «یواشکی» در سینما/ در تبلیغ «هنروتجربه» تجدیدنظر کنیم

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 18:31 چاپ

به گزارش هنردستان پیمان مقدمی بازیگر فیلم سینمایی «بی‌صدا» طی یادداشتی ضمن مرور تجربیات خود در سینما برلزوم تجدیدنظر در تبلیغ فیلم‌های «هنر و تجربه» تأکید کرد.

 پیمان مقدمی بازیگر فیلم سینمایی «بی‌صدا» که در حال حاضر در گروه «هنر و تجربه» روی پرده رفته است، کار خود را از تئاتر آغاز کرد و این حوزه را بهترین عرصه برای آغاز فعالیت بازیگری می‌داند. وی در یادداشتی درباره سینما، «بی‌صدا» و بازی در فیلم‌های هنری و تجاری و کیفیت هر یک، مباحثی را مطرح کرده است.

ادامه مطلب...

اهدای نشان عالی انجمن صنفی کارگردانان مستند در «وارش»

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 18:25 چاپ

به گزارش هنردستان رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارگردانان مستند از اعطای نشان عالی این انجمن به بهترین فیلم نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش خبر داد.

به نقل از روابط عمومی نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «وارش»، محسن استادعلی رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی کارگردانان مستند ضمن اعلام خبر اعطای نشان انجمن کارگردانان سینمای مستند به بهترین فیلم نهمین جشنواره «وارش» از منظر کارگردانی بیان کرد: اعطای این نشان که از زمان برگزاری جشنواره بین المللی فیلم «رشد» آغاز شده، قرار است در جشنواره‌های مختلف از جمله جشنواره بین‌المللی فیلم «وارش» نیز روندی ادامه دار باشد. بدین ترتیب هیأت داوران صنف به بهترین فیلم نهمین دوره از این جشنواره از منظر کارگردانی این نشان را اهدا می‌کنند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از885