به گزارش هنردستان: مهدی ایل بیگی فیلمبردار سینما که در حین کار در فیلم سینمایی «بی وزنی» دچار سانحه از ناحیه دست شده بود به تشریح وضعیت جسمانی خود پرداخت.

مهدی ایل بیگی فیلمبردار سینما که هنگام کار در فیلم سینمایی «بی وزنی» به کارگردانی مهدی فردقادری دچار سانحه از ناحیه دست شده بود درباره وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر حالم خوب است به طوری که فردای روزی که دچار این حادثه شدم در همین فیلم به فعالیت پرداختم و در حال حاضر نیز روزهای پایانی ضبط این اثر را سپری می کنیم.

وی افزود: بر خلاف اینکه برخی گمان می کردند حادثه بیش از آنچه که مطرح شده بود جدی است و صحبت هایی مبنی بر قطع بند انگشتم شده بود باید بگویم در آن حادثه دست چپ من هیچ صدمه ای ندید و تنها مقداری از پوست دست راست من دچار جراحت شد که با انجام جراحی مقدار بسیار کمی پوست روی دستم پیوند زدند تا بافت تشکیل بشود با این وجود حالم به سرعت خوب شد به طوری که فردای همان روز در «بی وزنی» با شیوه دوربین روی دست به فیلمبرداری پرداختم.

ایل بیگی عنوان کرد: «بی وزنی» با شیوه دوربین روی دست ضبط می شود و سکانس- پلان های طولانی دارد اما من این موارد را بدون هیچ مشکلی انجام می دهم این را هم باید بگویم که طی چند روز آینده فیلمبرداری این اثر به پایان می رسد.

فیلمبردار «انزوا» اظهار کرد: این روزها فیلمبرداری «بی وزنی» در گرم دره کرج در یک عمارت انجام می شود. «بی وزنی» مانند دیگر آثار مهدی فردقادری سکانس- پلان است اما تفاوتی که با دیگر آثارش دارد این است که این سکانس- پلان ها پیوسته نیستند بلکه «بی وزنی» سکانس- پلان های ۵، ۸، ۱۰ دقیقه ای و... دارد.

وی در پایان گفت: فیلمبرداری «بی وزنی» کار سختی است اما من خدا را شکر می کنم که همیشه در فیلم های سخت به کار می پردازم از سوی دیگر خوشحالم که مشکلی که برای دستم پیش آمد مانع از انجام کار من نشد و با اینکه دستم بخیه خورده بود تلاش کردم فیلمبرداری این اثر خوب از کار دربیاید.