به گزارش هنردستان: به گفته هادی انباردار تهیه کننده «ماهی و برکه»، بخش هایی از این فیلم در خارج از کشور فیلمبرداری می شود.

هادی انباردار تهیه کننده سینما درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: به تازگی فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماهی و برکه» به کارگردانی علی براتی را در منطقه اقلید شیراز آغاز کرده ایم و بخش های دیگری از این فیلم کودک و نوجوان در خارج از کشور فیلمبرداری می شود.

وی افزود: در نظر داشتیم بخش های مربوط به خارج از کشور را در فرانسه ضبط کنیم زیرا در قصه این چنین عنوان می شود و من به بازبینی لوکیشن ها هم پرداختم اما با توجه به وضعیت دلار فکر می کنم باید یک کشور همسایه را جایگزین فرانسه کنیم.

این تهیه کننده درباره قصه «ماهی و برکه» توضیح داد: این فیلمنامه اقتباسی از یک داستان واقعی است که در آن داستان کودکی روایت می شود که دوست دارد مخترع شود و با این کار خرابکاری هایی به بار می آورد اما در نهایت چیزی اختراع می کند که باعث افتخار خانواده، شهر و کشورش می شود.

تهیه کننده «ماه گرفتگی» اظهار کرد: این فیلم موقعیت های تلخ، کمیک و جذابی دارد از همین رو برای حضور در جشنواره های داخلی و خارجی آماده می شود با این وجود امیدوارم گیشه خوبی هم به دست بیاورد.

انباردار با اشاره به همکاری با علی براتی کارگردان این اثر عنوان کرد: علی براتی جوانی مستعد است که پیش از این مستند و فیلم های کوتاه خوب و فاخری ساخته است به همین دلیل تصمیم به همکاری با یکدیگر گرفتیم.

وی در پایان گفت: در این اثر سعیدآقاخانی، علیرضا استادی، مهسا هاشمی، ساغر کیان راستی، مهناز احدیان، امیررضا فرامرزی و... به ایفای نقش می پردازند و بازیگران دیگری نیز در ادامه به پروژه اضافه می شوند. از عوامل پشت دوربین هم می توانم به مهدی ایل بیگی به عنوان فیلمبردار، سهیل میرسپاسی طراح صحنه و لباس، آرش برومند صدابردار، مسعود میامی دستیار یک و برنامه ریز، امیر حق بر عکاس، ساناز هرندی منشی صحنه اشاره کنم.