به گزارش هنردستان: دومین قسمت از سریال «۱۳ شمالی» به کارگردانی علیرضا امینی، امروز شنبه ۱۳ مرداد ماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

 به نقل از روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، دومین قسمت از سریال «۱۳ شمالی» به کارگردانی علیرضا امینی و پخش شرکت تصویر دنیای هنر که از ۶ مرداد ماه به شبکه نمایش خانگی آمده است، امروز شنبه ۱۳ مرداد ماه توزیع شد. همچنین برای جلوگیری از دانلود غیرقانونی این سریال امکانی فراهم شده است که علاقه‌مندان به دانلود بتوانند این سریال را به صورت قانونی از سایت سلام سینما دانلود کنند.

سریال ۹ قسمتی «۱۳شمالی» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه‌کنندگی رضا جاپلقی، مسابقه بین ۲ گروه از بازیگران چهره مرد و زن است که در گروه آقایان کامبیز دیرباز، محمدرضا هدایتی، امیرحسین آرمان، هادی کاظمی و در گروه خانم‌ها، سحر قریشی، لیلا اوتادی، سمانه پاکدل و بهاره افشاری حضور دارند. این ۲ گروه با داوری حمید گودرزی در جنگل‌های بهشهر و نوشهر به رقابت می‌پردازند. این ۲ تیم در طی ۱۰ روز با یکدیگر رقابت می کنند و در هر روز یک دور از مسابقات برگزار می‌شود. تیم بازنده باید برای دور بعد، یک نفر را از بین خودشان حذف کند تا با این روند تیم‌ها به مرحله نهایی برسند.

سریال «۱۳ شمالی» در ۹ هفته توزیع خواهد شد.