به گزارش هنردستان احسان فولادی‌فرد کارگردان و تهیه‌کننده فیلم کوتاه با اشاره به جدیدترین فعالیت‌های خود در حوزه سینمای کوتاه گفت: در حال حاضر فیلم کوتاه «کلنجار» را آماده نمایش دارم که قرار است برای اولین بار در بخش مسابقه آثار داستانی سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران به نمایش گذاشته شود.

وی بیان کرد: ساخت این پروژه به تازگی کامل شده و در آن بازیگرانی چون پوریا رحیمی‌سام، مهین صدری، آرمان خوانساریان و وحید حبیبیان حضور دارند.

این کارگردان توضیح داد: کاظم ملایی تدوینگر، آیینه ایرانی فیلمبردار و طاها ذاکر نیز به‌عنوان طراح پوستر در این پروژه حضور داشتند.

وی بیان کرد: این فیلم کوتاه یک درام-تریلر است و داستان پدری جوان است که همراه با پسر خردسال و همسرش زندگی آرامی را می‌گذراند. او ناگهان با پسر غریبه‌ای رو به رو می‌شود که ادعا می‌کند همان فرزندِ خردسالِ او است و آمده تا امشب از کشته شدن خودش و مادرش توسط پدرش جلوگیری کند!

فولادی‌فرد در پایان گفت: «کلنجار» به مدت ۲۰ دقیقه ساخته شده و در تلاش هستیم تا با برنامه دقیق شرایط برای اکران‌های خارجی را فراهم کنیم. در همین راستا درخواست حضور در جشنواره‌های بین‌المللی نیز داده شده ولی تا امروز جواب نهایی پذیرفته شدن در این جشنواره‌ها به ما داده نشده است.

عوامل این پروژه عبارتند از نویسنده و کارگردان: احسان فولادی فرد، بازیگران: پوریا رحیمی سام، مهین صدری، آرمان خوانساریان، وحید حبیبیان، پوریا تجلی تهرانی، الهام غفوری، المیرا رامیار، رضوان سرمد، مدیر فیلمبرداری: آیین ایرانی، صدابردار: سامان شهامت، طراح صحنه و لباس: رضا رزم، طراحی گریم: حسنا خانمحمدی، تدوین: کاظم ملایی، طراحی و ترکیب صدا: حسن مهدوی، شاهین خاکپور، مدیر تولید: اسماعیل جعفری، عکاس: پیمان سعادتی، دستیارکارگردان و برنامه ریز: علی جانب الهی، دستیار تهیه کننده: محمد توکلی، گروه فیلمبرداری: مهدی حسینی، علی جلالی و ایمان رحیمی نسب، گروه صحنه و لباس: محمد برزنونی و حسن گرابی، دستیار صدابردار: سجاد سخایی، اجرای گریم: رضا خدایی، امین علوی، پشتیبانی فنی فیلمبرداری: جمشید قدرتی، پشتبانی فنی صدا: آرش آریاپور، استودیو ضبط صدا: استودیو مون، جلوه های بصری: احسان ملازاده، اصلاح رنگ و نور: علیرضا هدایی، طراحان گرافیک: طاها ذاکر و شقایق شیرزاد، آنونس: حمید برزگر، امور بین الملل: مرتضا ولی خیابانیان، مترجم: حسن شرف الدین، مجری طرح: آسیا صنعت فیلم، تهیه کننده: احسان فولادی فرد.