سینمای جهان - هنردستان Back to Top

از آرنولد تا اوانز واکنش نشان دادند/ این شغل از تو بزرگ‌تر است

منتشر شده در چهارشنبه, 26 تیر 1398 16:13 چاپ

به گزارش هنردستان آرنولد شوارتزنگر و استیون کولبرت و شماری از هالیوودی‌ها به کریس اوانز و جانل مونائه پیوستند تا با قاطعیت جواب توییت‌های نژادپرستانه ترامپ را بدهند.

 به نقل از آسوشیتدپرس، انتشار یک توییت نژادپرستانه جدید از دونالد ترامپ با واکنش جدی هالیوودی‌ها روبه رو شده است. توییت‌های ترامپ که آخر هفته خطاب به چهار نماینده زن کنگره منتشر شد، موجب واکنش چهره‌های مشهور هالیوود شده است.

ادامه مطلب...

لوکارنو فیلم‌های حاضر در این دوره را معرفی کرد

منتشر شده در چهارشنبه, 26 تیر 1398 16:09 چاپ

به گزارش هنردستان فستیوال فیلم لوکارنو ۲۰۱۹ همرا با معرفی فیلم افتتاحیه این دوره، اسامی فیلم‌های حاضر در بخش رقابتی خود را نیز اعلام کرد.

 به نقل از ورایتی، اولین تجربه کارگردانی جینورا الکان کارگردان ایتالیایی با عنوان «شاید» به عنوان فیلم افتتاحیه هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم لوکارنو معرفی شد. این فیلم درباره بچه‌هایی است که والدینشان از هم جدا شده‌اند.

ادامه مطلب...

«دیوید کاپرفیلد» جشنواره فیلم لندن را افتتاح می‌کند

منتشر شده در سه شنبه, 25 تیر 1398 16:26 چاپ

به گزارش هنردستان جشنواره فیلم لندن کارش را با نمایش فیلمی از آرماندو یانوچی با عنوان «تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد» شروع می‌کند.

به نقل از آسوشیتدپرس، شصت و سومین دوره جشنواره فیلم لندن در بریتانیا از چهارشنبه ۲ اکتبر با پیش نمایش اروپایی فیلم «تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد» ساخته آرماندو یانوچی خالق سریال «ویپ»، در افتتاحیه کلید می‌خورد.

ادامه مطلب...

فیلم بعدی دیوید فینچر معلوم شد/ ساخت یک فیلم زندگینامه‌ای

منتشر شده در پنج شنبه, 20 تیر 1398 18:14 چاپ

به گزارش هنردستان دیوید فینچر قرارداد ساخت اولین فیلم بلندش را از سال ۲۰۱۴ تاکنون بست.

 به نقل از ورایتی، دیوید فینچر کارگردانی فیلمی زندگینامه‌ای را درباره هرمن منکیویچ نویسنده فیلمنامه «همشهری کین» انجام می‌دهد. قرار است گری اولدمن در نقش این شخصیت بازی کند.

ادامه مطلب...

سوفیا لورن به دنیای سینما برمی‌گردد/ اقتباس مجدد از رومن گاری

منتشر شده در پنج شنبه, 20 تیر 1398 17:45 چاپ

به گزارش هنردستان بازیگر سرشناس سینمای ایتالیا با فیلم «زندگی پیش رو» به پرده‌های نقره‌ای برمی‌گردد.

 به نقل از ورایتی، سوفیا لورن بازیگر برنده اسکار بار دیگر در برابر دوربین قرار می‌گیرد تا اولین فیلم بلندش در یک دهه اخیر را بازی کند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از302