به گزارش هنردستان: کوین فایگی قول داده است که بسیاری از فیلم های آینده استودیوهای مارول از فیلم «کاپیتان مارول» تبعیت خواهند کرد و توسط کارگردانان زن ساخته می شوند.

به نقل از ورایتی، فایگی رییس استودیوهای مارول روز شنبه در دهمین دوره گردهمایی تولید با کنفرانس که در استودیوی پارامونت برگزار می شد به صحبت درباره آنا بادن کارگردان مشترک بیستمین ساخته استودیو مارول که به عنوان اولین کارگردان زن این مجموعه فیلم ها شناخته می شود  پرداخت. او در پاسخ به سوالی که آیا ممکن است تعداد ۲۰ فیلم بعدی مارول توسط کارگردانان زن ساخته شود بیان کرد من نمی توانم قول بدهم که ۲۰ فیلم آینده مارول را زنان خواهند ساخت اما می توانم بگویم تعداد زیادی از این فیلم ها را کارگردانان زن می سازند.

۱۹ فیلم قبلی مارول با ریاست فایگی در باکس آفیس داخلی آمریکا به رتبه اول دست یافته اند و مجموع فروش جهانی آن ها ۱۶ میلیارد دلار تخمین زده می شود. ۶ فیلم از این مجموعه، فروش بیش از یک میلیارد دلار در سطح جهان بدست آورده اند که «انتقام جویان: جنگ ابدیت» و «پلنگ سیاه» دو فیلم اخیر آن ها هستند.

فایگی در مورد موفقیت «پلنگ سیاه» نیز چنین گفت: ما این فیلم را ساختیم تا این قصه ساختگی که فیلم هایی با عوامل سیاه پوست در جهان فروش نمی کنند را از بین ببریم.

وی به تحسین رایان کوگلر کارگردان «پلنگ سیاه» نیز پرداخت و وی را یک استعداد خارق العاده نامید. فایگی گفت من پیش از نمایش فیلم به کوگلر گفتم این بهترین فیلمی است که تابحال ساخته ایم. تو استودیوی ما را بهتر خواهی کرد.

این تهیه کننده سرشناس این روزهای سینمای جهان در جای دیگری از سخنان خود بیان کرد: شایداگر به شما به اندازه کافی پاداش داده شود. پایان دادن به جلوه های ویژه یا انسان های پرنده یا سفینه های فضایی یا فروش یک میلیارد دلاری کار آسانی باشد اما من سالن های پر از هوادار را ترجیح می دهم.

فایگی در این جلسه همچنین اعتراف کرد که همه ۱۳ بلیتی را که برای مشاهده چندین باره «جنگ ستارگان قسمت اول: تهدید شبح» در سال ۱۹۹۹ خریداری کرده بود نگه داشته است.