موسیقی - هنردستان Back to Top

انتشار آثاری از بزرگان موسیقی ایران در آلبوم «سنگ و سبو»

منتشر شده در یکشنبه, 05 شهریور 1396 15:45 چاپ

هنردستان : آلبوم موسیقی «سنگ و سبو» با آواز مسعود کهریزی و تنظیم بابک شهرکی شامل آثاری از بزرگان موسیقی ایران منتشر شد.

به گزارش  هنردستان ، «سنگ و سبو» از تازه‌ترین تولیدات مرکز موسیقی حوزه هنری و شامل 8 قطعه موسیقی است و آثار بزرگانی چون «همایون خرم»، «حبیب الله بدیعی»، «جواد لشگری» و «جهانبخش پازوکی» با تنظیم تازه ای از «بابک شهرکی» و صدای مسعود کهریزی در آن به اجرا در آمده است.

ادامه مطلب...

نامه حسین علیزاده به بهروز غریب پور درباره عروسک‌ها

منتشر شده در شنبه, 28 مرداد 1396 18:26 چاپ

هنردستان : حسین علیزاده آهنگساز در نامه ای به بهروز غریب پور نسبت به برخی از شبهات پیش آمده پس از سخنانش در نشست خبری آلبوم «غمنومه فریدون» توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش هنردستان، حسین علیزاده نوازنده و آهنگساز شناخته موسیقی ایرانی در نامه ای به بهروز غریب پور به برخی از حاشیه ها و شبهاتی که که در نشست خبری آلبوم «غمنومه فریدون» پیرامون تئاتر عروسکی و آثار این کارگردان مطرح تئاتر به وجود آمد، توضیحاتی را ارائه داد.

ادامه مطلب...

کنسرت آنپلاگد شاهین آرین در برج آزادی

منتشر شده در چهارشنبه, 25 مرداد 1396 10:54 چاپ

هنردستان : خواننده جوان پاپ می‌گوید اگر قرار است موسیقی آنپلاگد اجرا کنیم باید آن را در فضای خودمانی و دوستانه روی صحنه ببریم که سالن برج آزادی این امکان را دارد.

شاهین آرین پس از اجرای چند ماه پیش در تالار وحدت، نخستین کنسرت آنپلاگد خود را در تهران روی صحنه می‌برد تا در حضور دوستداران موسیقی اجرایی متفاوت و زنده را به معرض نمایش بگذارد.آرین درباره اجرای پیش روی خود در برج آزادی ، گفت: بعد از اجرای تالار وحدت به پیشنهاد دوستان تصمیم گرفتم یک کنسرت کاملاً متفاوت را به‌صورت آنپلاگد در برج آزادی برگزار کنم.

ادامه مطلب...

با حضور هنرمندان و چهره های هنری از مجید انتظامی تجلیل شد

منتشر شده در چهارشنبه, 25 مرداد 1396 09:59 چاپ

هنردستان : مراسم بزرگداشت مجید انتظامی با حضور هنرمندان و چهره های مختلف هنری، امروز سه شنبه ۲۴ مردادماه در حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش هنردستان ، مراسم بزرگداشت مجید انتظامی نوازنده و آهنگساز عصر سه شنبه ۲۴ مرداد با اجرای رسالت بوذری و با حضور هنرمندان، سینماگران، مدیران فرهنگی و اهالی رسانه در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

ادامه مطلب...

طعنه احسان خواجه‌امیری به آزاده نامداری و ماجراهای سوئیس

منتشر شده در سه شنبه, 24 مرداد 1396 11:50 چاپ

هنردستان : احسان خواجه‌امیری در کنسرت شب گذشته خود، نسبت به ماجرای آزاده نامداری و سفرش به سوئیس واکنش نشان داد.

به گزارش  هنردستان  شب گذشتهاحسان خواجه‌امیری در تالار وزارت کشور کنسرت اجرا کرد.احسان خواجه‌امیری در کنسرت شب گذشته خود، نسبت به ماجرای آزاده نامداری و سفرش به سوئیس واکنش نشان داد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از285