موسیقی - هنردستان Back to Top

تابلوهای زندگی در وحدت اجرا شد/ یک «شکایت عاشقانه» با موسیقی

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 18:30 چاپ

به گزارش هنردستان تازه‌ترین کنسرت هم نوازی عود و گیتار گروه «زریاب» به آهنگسازی و سرپرستی مجید ناظم پور با اجرای قطعاتی در حوزه موسیقی تلفیقی در تالار وحدت تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش»، گروه عود «زریاب» به سرپرستی و آهنگسازی مجید ناظم پور شنبه شب ۱۱ اسفند ماه در حضور مخاطبان تازه‌ترین کنسرت موسیقی خود را در تالار وحدت تهران برگزار کرد. در این کنسرت که به همت مؤسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش» به مدیریت بردیا صدرنوری برگزار شد، گروه اجرایی طی ۲ بخش جداگانه به اجرای قطعاتی در حوزه تک نوازی عود و گروه نوازی پرداخت.

ادامه مطلب...

«وَ» رونمایی شد/ وقتی مخاطب موسیقی ایرانی بدعادت می‌شود

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 18:26 چاپ

به گزارش هنردستان مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی «وَ» اثر مشترک امیرفرهنگ اسکندری و زکریا یوسفی شنبه یازدهم اسفند ماه با حضور تعدادی از هنرمندان مطرح کشورمان برگزار شد.

آئین رونمایی از آلبوم موسیقی «وَ» اثر مشترک امیر فرهنگ اسکندری و زکریا یوسفی شامگاه ۱۱ اسفندماه در شهر کتاب «فرشته» با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان موسیقی برگزار شد.

ادامه مطلب...

ارکستر فیلارمونیک اسلواکی با حضور علی رهبری روی صحنه رفت

منتشر شده در یکشنبه, 12 اسفند 1397 18:06 چاپ

به گزارش هنردستان ارکستر فیلارمونیک اسلواکی به رهبری ارکستر علی رهبری در حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش تازه ترین کنسرت خود را برگزار کرد.

 تازه ترین کنسرت ارکستر فیلارمونیک اسلواکی به رهبری علی رهبری مدیر هنری و رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران روزهای نهم و دهم اسفند با حضور عبدالله مولایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اتریش در تالار طلایی براتیسلاوا برگزار شد.

ادامه مطلب...

آلبوم «بانگی عجب» با صدای شهرام ناظری منتشر می شود

منتشر شده در شنبه, 11 اسفند 1397 14:36 چاپ

به گزارش هنردستان اولین مرحله از پروژه بین المللی «زبان عشق» با برگزاری تور کنسرت های شهرام ناظری و دولتمند خلف در کشور انگلیس به پایان رسید.

 تور کنسرت های شهرام ناظری در انگلیس که سرآغاز پروژه جهانی «زبان عشق» بود، با اجرا در منچستر، دانشگاه آکسفورد ، اجرای مشترک با دولتمند خلف در تالار بزرگ باربیکن لندن و اهدای نشان «زبان عشق» به این هنرمند در دانشگاه کمبریج به پایان رسید.

ادامه مطلب...

آلبوم جدید ماکان اشگواری و امیر صارمی رونمایی شد

منتشر شده در شنبه, 11 اسفند 1397 14:34 چاپ

به گزارش هنردستان ماکان اشگواری و امیر صارمی دومین آلبوم مشترک‌شان با عنوان «بعد برو» را با یک اجرای زنده در فرهنگسرای نیاوران رونمایی کردند.

 آیین رونمایی از آلبوم «بعد برو» به هنرمندی ماکان اشگواری و امیر صارمی پنجشنبه شب نهم اسفند با اجرای دونوازی از این ۲ هنرمند در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار شد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از305