موسیقی - هنردستان Back to Top

ماهان بهرام‌خان: شرایط مساعد شود کنسرت برگزار می‌کنم

منتشر شده در چهارشنبه, 28 اسفند 1398 11:18 چاپ

سرویس موسیقی هنردستان: ماهان بهرام‌خان، خواننده پاپ و آهنگساز درباره فعالیت‌ این روزهای خود به هنرآنلاین، گفت: برنامه‌ریزی ما در حال حاضر به این صورت است که علاوه ‌بر تولید قطعات موسیقی که به‌صورت مداوم انجام می‌دهیم، نیم‌نگاهی به برگزاری کنسرت در تهران و شهرستان‌ها داشته باشیم. البته متأسفانه به خاطر شیوع ویروس کرونا مجبور شده‌ایم این برنامه‌ها را تا بهبود شرایط به حالت تعلیق دربیاوریم.

ادامه مطلب...

صادق چراغی: چشم‌انداز تولید موسیقی بسیار تاریک است

منتشر شده در سه شنبه, 27 اسفند 1398 17:01 چاپ

سرویس موسیقی هنردستان: صادق چراغی نوازنده، آهنگساز و پژوهشگر، به‌تازگی آلبوم "دورها آوایی‌ست" را روانه بازار موسیقی کرده است که شامل 11 آهنگ بی‌کلام از دونوازی پیانو و دودوک است. بردیا صدرنوری نوازندگی پیانو و چراغی نوازندگی دودوک را بر عهده داشته‌اند.

ادامه مطلب...

مرور اتفاقات حوزه موسیقی در سال 1398 / از موفقیت کیهان کلهر تا قانون واریز 10 درصد درآمد کنسرت‌ها و حضور نوازندگان بین‌المللی در ایران

منتشر شده در دوشنبه, 26 اسفند 1398 14:17 چاپ

سرویس موسیقی هنردستان: از ابتدای سال 98 تا پایان آن، حوزه موسیقی در کشورمان شاهد افتخارآفرینی چند هنرمند در عرصه بین‌المللی، تعطیلی چند‌باره کنسرت‌ها، حضور تعدادی از هنرمندان خارجی و البته درگذشت تعدادی از هنرمندان این عرصه بود که کام اهالی هنر را تلخ کرد. در ادامه این گزارش به برخی از مهم‌ترین اتفاقات این سال اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب...

بادپا با همکاری بنیاد رودکی کارگاه‌های تخصصی شناخت ریتم برگزار می‌کند

منتشر شده در شنبه, 24 اسفند 1398 14:07 چاپ

سرویس موسیقی هنردستان:  فرهاد بادپا، مدرس دف، تنبک و ریتم درباره فعالیت این روزهای خود به هنرآنلاین، گفت: من در حال حاضر با توجه به شرایط جامعه مشغول آموزش به‌صورت آنلاین هستم. درواقع دارم از این فرصت استفاده می‌کنم و یک سری قطعاتی که برای سازهای کوبه‌ای نوشته‌ام را بازنگری می‌کنم تا اگر امکانش فراهم باشد آن را در سال جدید منتشر کنم.

ادامه مطلب...

صفحه1 از328