Back to Top

قدم اول برای تشکیل خانه هنرمندان یزد برداشته شد

منتشر شده در پنج شنبه, 24 اسفند 1396 08:48 چاپ

به گزارش هنردستان: با اولین ملاقات رسمی اعضای هیئت مدیره و بازرسان منتخب تشکل سینمایی با عباس ملازینلی -مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری یزد- قدم دیگری در راستای تشکیل خانه هنرمندان یزد برداشته شد.

 علی زمانی عصمتی- کارگردان سینمای ایران- به عنوان عضو هیات مؤسس خانه هنرمندان یزد گفت: روز پنج شنبه17 اسفندماه 1396 جلسه مجمع عمومی موقت، جهت انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرس تشکل سینمایی خانه هنرمندان یزد برگزار شد.

ادامه مطلب...

پخش دیدار پرویز پرستویی و علی کسمایی

منتشر شده در پنج شنبه, 24 اسفند 1396 08:46 چاپ

به گزارش هنردستان: برنامه «سینما یک» این هفته ۲۴ اسفند ماه فیلم «هملت» گریگوری کوزینتسف را نمایش می‌دهد. این فیلم یه انتخاب مهمان این هفته «سینما یک» دکتر شهاب الدین عادل از این برنامه پخش می‌شود. در برنامه «سینما یک» همچنین برای نخستین بار فیلم مستندی از دیدار پرویز پرستویی و مرحوم علی کسمایی ـ دوبلور هملت ـ روی آنتن خواهد رفت.

 شهاب الدین عادل عضو هیات علمی «دانشکده سینما تئاتر» است و عکاس فیلم‌هایی چون «باشو غریبه کوچک»، «بازمانده» و «دختری با کفش‌های کتانی» بوده است.

ادامه مطلب...

بسیاری از هنرمندان تئاتر خوزستان خودسانسوری می‌کنند

منتشر شده در چهارشنبه, 23 اسفند 1396 17:09 چاپ

به گزارش هنردستان: مصطفی بوعذار کارگردان تئاتر گفت: بخشی از فعالان عرصه تئاتر خوزستان به دلیل نداشتن آگاهی و قدرت کافی در حوزه خودشان دچار خودسانسوری می‌شوند.

مصطفی بوعذار توضیح داد: بخشی از هنرمندان با رسالت اجتماعی خود آشنا نیستند و ناآگاه به مشکلات اجتماعی ما هستند.

ادامه مطلب...

انتقاد رابرت دنیرو از «دنیای دروغ و طمع ترامپ»

منتشر شده در چهارشنبه, 23 اسفند 1396 17:05 چاپ

به گزارش هنردستان: بازیگر محبوب هالیوودی یک بار دیگر از سخنرانی‌های عمومی‌اش استفاده کرد تا به شدت رییس‌جمهور آمریکا را بکوبد.

 به نقل از هالیوود ریپورتر، در شبی که به منظور جمع‌آوری سرمایه برای خیریه برگزار شده بود، رابرت دنیرو یک بار دیگر از فرصت استفاده کرد تا رییس‌جمهوری آمریکا و چیزی که او آن را «دنیای دروغ و طمع ترامپ»‌ خواند بکوبد.

ادامه مطلب...

بابک حمیدیان بازیگر پُر کار اکران نوروزی

منتشر شده در چهارشنبه, 23 اسفند 1396 13:03 چاپ

به گزارش هنردستان: فیلم‌های اکران نوروزی در حالی بر پرده سینماها رفتند که بابک حمیدیان با حضور در سه فیلم،پرکارترین بازیگر روی پرده سینماهاست.

 پس از آنکه ۱۶ فیلم، متقاضی اکران نوروزی بودند، هفت فیلم توسط شورای صنفی نمایش برای اکران در نوروز معرفی شدند و از چهارشنبه ۲۳ اسفندماه فیلم‌های «به وقت شام»، «لاتاری»، «لونه زنبور»، «مصادره»، «فیل شاه»، «فِراری» و «خرگیوش» در سینماهای کشور اکران می‌شوند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از33