هنرمندان - هنردستان Back to Top

پیکر «مامان اتی» تشییع شد/ برگزاری مراسم ختم در روز سه‌شنبه

منتشر شده در دوشنبه, 21 آبان 1397 20:23 چاپ

به گزارش هنردستان علیرضا داوودنژاد کارگردان سینما درباره مراسم احترام سادات حبیبیان که به «مامان اتی» سینما شهرت داشت به خبرنگار مهر گفت: پیکر مادرم صبح امروز ۲۰ آبان ماه از مقابل منزلش تشییع شد.

وی در پایان عنوان کرد: مراسم ختم مادرم سه شنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۳:۳۰ در مسجد الرسول واقع در میدان کاج سعادت آباد برگزار می شود.

ادامه مطلب...

علی‌اکبر هرانر پیشکسوت دوبله درگذشت/ خداحافظی با پدربزرگ پرین

منتشر شده در دوشنبه, 21 آبان 1397 20:11 چاپ

به گزارش هنردستان علی اکبر هرانر از پیشکسوتان دوبله و اجرا در رادیو صبح امروز ۲۰ آبان ماه به دلیل کهولت سن درگذشت. این خبر از سوی دختر وی تایید شده است.

برنامه تشییع پیکر وی متعاقبا اعلام می شود.

ادامه مطلب...

«مامان اتی» سینما درگذشت

منتشر شده در شنبه, 19 آبان 1397 17:34 چاپ

به گزارش هنردستان احترام‌ سادات حبیبیان مادر علیرضا داوودنژاد و بازیگر فیلم‌های این سینماگر درگذشت.

 احترام سادات حبیبیان معروف به «مامان اتی» مادر علیرضا داوودنژاد و بازیگر فیلم‌های اخیر این سینماگر صبح امروز به‌دلیل کهولت سن و پس از یک دوره ۱۵ روزه بستری در سی‌سی‌یو بیمارستان قائم کرج دارفانی را وداع گفت.

ادامه مطلب...

نکوداشت ضیاءالدین دری در پانزدهمین جشنواره فیلم «مقاومت»

منتشر شده در شنبه, 19 آبان 1397 14:23 چاپ

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت»، سید ضیاء‌الدین دری، چندی پیش به دلیل عارضه کبدی در بیمارستان تهران بستری بود و برای پیوند کبد به بیمارستان شیراز منتقل و عمل پیوند کبد را با موفقیت پشت سر گذاشت اما به دلیل عوارض ناشی از عفونت در شیراز درگذشت.

دری فعالیت خود در سینما را با دستیاری کارگردان فیلم «گرداب» به کارگردانی حسین دوانی در سال ۶۱ شروع کرد و فیلم‌های «دیدار در غبار»، «باد و شقایق»، «صاعقه»، «لژیون»، «در سرزمینی دیگر»، «سینما سینماست» را در کارنامه هنری خود داشت.

ادامه مطلب...

گرافیست انقلابی در مسیر بازگشت از راهپیمایی اربعین درگذشت

منتشر شده در دوشنبه, 14 آبان 1397 12:18 چاپ

به گزارش هنردستان سیدمحمد ساجدی گرافیست انقلابی که به همراه خانواده اش در مسیر بازگشت از راهپیمایی اربعین حسینی دچار سانحه رانندگی  شده بود، جان به جان‌ آفرین تسلیم کرد.

در پی درگذشت این هنرمند بنیاد فرهنگی روایت فتح پیام تسلیتی را منتشر کرد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از76