هنرمندان - هنردستان Back to Top

نویسنده و شاعر طنزپرداز رادیو درگذشت

منتشر شده در یکشنبه, 24 شهریور 1398 20:10 چاپ

به گزارش هنردستان محمد حاجی حسینی نویسنده طنز و فکاهه رادیویی «صبح جمعه با شما» به دیار باقی شتافت.

به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، محمد حاجی حسینی سال ۱۳۰۸ در روستای کن به دنیا آمد و از سن ۱۵ سالگی به سرودن اشعار طنز و فکاهه پرداخت و با نشریات قدیمی و جدیدتر طنز همچون توفیق، گل آقا، خورجین فعالیت داشت. در این نشریات به خصوص گل آقا بحر طویل های جالبی از او منتشر می شد و او از دوستان قدیمی مرحوم کیومرث صابری «گل آقا» بود.

ادامه مطلب...

پیشکسوتان دوبله پیکر مهدی علیمحمدی را تا خانه ابدی بدرقه کردند

منتشر شده در شنبه, 16 شهریور 1398 10:26 چاپ

به گزارش هنردستان پیکر زنده‌یاد مهدی علیمحمدی از چهره‌های باسابقه عرصه دوبله و گوینده پیشکسوت رادیو صبح امروز با حضور جمعی از پیشکسوتان صداپیشگی، به سمت خانه ابدی تشییع شد.

 آیین تشییع پیکر زنده یاد مهدی علیمحمدی صبح امروز جمعه ۱۵ شهریور از مقابل مسجد بلال سازمان صداوسیما و با حضور جمعی از چهره‌های عرصه صدا، برگزار شد.

ادامه مطلب...

ناصر احمدی دوبلور پیشکسوت درگذشت

منتشر شده در پنج شنبه, 31 مرداد 1398 11:03 چاپ

به گزارش هنردستان ناصر احمدی دوبلور پیشکسوت صبح امروز پنجشنبه ۳۱ مرداد پس از مدت ها بیماری در بیمارستان درگذشت.

شهراد بانکی دوبلور و مدیر روابط عمومی انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم  بیان کرد: ناصر احمد دوبلور پیشکسوت مدت ها بیمار بود و امروز پنجشنبه ۳۱ مرداد بر اثر بیماری درگذشت.

ادامه مطلب...

قدردانی از هوشنگ کامکار در دهمین همایش یک کانون ادبی

منتشر شده در شنبه, 19 مرداد 1398 20:28 چاپ

به گزارش هنردستان دهمین همایش بزرگ شعر و موسیقی کانون ادبی زمستان و آیین تجلیل و بزرگداشت هوشنگ کامکار روز یکشنبه ۲۷ مرداد ماه برگزار می‌شود.

سجاد عزیزی آرام مدیر کانون ادبی زمستان با اشاره به برگزاری دهمین همایش بزرگ شعر و موسیقی گفت: این همایش با حضور شاعران و ترانه‌سرایان نام‌آشنای کشور به‌منظور تجلیل و بزرگداشت استاد هوشنگ کامکار و معرفی آثار برتر شعر و موسیقی به مخاطبان خود برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

صفحه1 از91