هنرمندان - هنردستان Back to Top

نکوداشت فردوس کاویانی در کانون فیلم خانه سینما

منتشر شده در سه شنبه, 25 تیر 1398 16:41 چاپ

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی خانه سینما، در ادامه جلسات کانون فیلم خانه سینما با عنوان «گوشه‌های کم‌پیدای سینمای ایران» به کوشش امیر پوریا، آئین نکوداشت فردوس کاویانی بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران در تاریخ چهارشنبه ۲۶ تیرماه، ساعت ۱۸ برگزار می‌شود.

این آئین، مروری بر کارنامه هنری او خواهد داشت و همکاران او در عرصه هنر از جمله مسعود جعفری جوزانی، حمید جبلی، علیرضا خمسه و صدرالدین زاهد درباره این هنرمند سخنرانی می‌کنند.

ادامه مطلب...

سومین سالگرد درگذشت کیارستمی برپا می‌شود/ بازسازی سه گانه کوکر

منتشر شده در پنج شنبه, 13 تیر 1398 13:56 چاپ

به گزارش هنردستان مراسم سومین سالگرد درگذشت عباس کیارستمی روز جمعه ١۴ تیرماه در مزار این هنرمند فقید برگزار می‌شود.

سومین سالگرد درگذشت عباس کیارستمی روز جمعه ١۴ تیرماه از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در آرامستان ترک مزرعه واقع در لواسان برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

قدردانی پدر بهنام صفوی از «صندوق اعتباری هنر»

منتشر شده در سه شنبه, 11 تیر 1398 21:03 چاپ

به گزارش هنردستان پدر مرحوم بهنام صفوی خواننده فقید موسیقی پاپ از مساعدت‌ها و همراهی «صندوق اعتباری هنر» در حمایت از مراحل درمانی فرزندش قدردانی کرد.

 سید محمد علی صفوی پدر مرحوم بهنام صفوی خواننده فقید موسیقی پاپ کشورمان که چندی پیش پس از مدت مبارزه با بیماری به دلیل عارضه مغزی دار فانی را وداع کرد از مساعدت‌ها و همراهی صندوق اعتباری هنر در حمایت مالی و معنوی مراحل درمانی فرزندش طی ماه‌های گذشته قدردانی کرد.

ادامه مطلب...

عاشیق حیدر محمودی درگذشت

منتشر شده در دوشنبه, 03 تیر 1398 19:57 چاپ

به گزارش هنردستان عاشیق حیدر محمودی از نوازندگان و هنرمندان شناخته شده موسیقی عاشیقی منطقه همدان در سن ۷۵ سالگی دار فانی را وداع گفت.

به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، عاشیق حیدر محمودی از نوازندگان و هنرمندان شناخته شده موسیقی عاشیقی منطقه همدان در سن ۷۵ سالگی دار فانی را وداع گفت. این هنرمند یکی از تأثیرگذارترین و برجسته‌ترین هنرمندان عرصه هنر عاشیقی در سراسر ایران بود.

ادامه مطلب...

صفحه1 از89