به گزارش هنردستان: جمعی از مدیران و برنامه سازان سیما صبح امروز از جمشید مشایخی عیادت کردند.

با هدف تکریم از پیشکسوتان عرصه هنر و به منظور دیدار با جمشید مشایخی هنرمند عرصه تلویزیون و سینما صبح امروز ۷ آبان ماه جمعی از مدیران و برنامه سازان سیما از وی عیادت کردند.

در این ملاقات مجید زین العابدین مدیر شبکه پنج به عنوان نماینده مرتضی میرباقری معاون سیما روند درمانی مشایخی را پیگیری کرد.

وی با ابلاغ سلام و دعای خیر میرباقری به حضور جمشید مشایخی در مجموعه «در جستجوی آرامش» اشاره کرد و گفت: خبر بیماری شما در زمانی به گوش مردم عزیزمان می رسد که کاری ارزنده در حال پخش روی آنتن دارید و مسلما هرگاه مردم تصاویر شما را بر قاب تلویزیون خود می بینند برای سلامتی تان دعا می کنند.

مدیر شبکه پنج سیما پس از شنیدن خاطرات مشترک سعید سلطانی کارگردان و جمشید مشایخی در تولید پروژه های مشترک از آنان خواست تا با رسانه ای کردن ویژگی های اخلاقی پیشکسوتانی همچون مشایخی به ترویج اخلاقیات در جامعه سرعت بخشند.  

جمشید مشایخی نیز با ابراز خشنودی از این ملاقات، تعهد در کار هنری را از اصول حرفه ای دانست و اضافه کرد: هر پروژه تلویزیونی و سینمایی محصول تلاش گروهی از افراد حرفه ای است و کسی اجازه ندارد یک اثر نمایشی را به انحصار درآورد.

وی در ادامه از عشق خود به ایران و ایرانیان گفت و اظهار کرد: برنامه سازان باید با تولید آثار فاخر و ایجاد رقابت در زمینه تولیدات داخلی تلاش کنند تا بیننده را به تماشای آثار نمایشی داخلی ترغیب کنند، چرا که امروز شبکه های فارسی زبان توانسته اند با برنامه های بی محتوا بخشی از مخاطبان داخلی را مجذوب خود کنند.

در این ملاقات که مرتضی طاهری مشاور و مدیر دفتر معاون سیما و غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج نیز حضور داشتند، سعید سلطانی کارگردان و علی آشتیانی تهیه کننده با بیان خاطراتی از کارهای مشترک خود با جمشید مشایخی از سجایای اخلاقی این پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما یاد کردند.