هنر های تجسمی - هنردستان Back to Top

هنر طراحان در خدمت اقتصاد مقاومتی/ مزیت رقابتی را جدی بگیریم

منتشر شده در یکشنبه, 14 بهمن 1397 10:03 چاپ

به گزارش هنردستان احمد عابدینی دبیر بخش طراحی صنعتی جشنواره «هنر مقاومت» از توجه این رویداد بر شعار حمایت از کالای ایرانی تأکید کرد.

احمد عابدینی دبیر بخش طراحی صنعتی جشنواره «هنر مقاومت»  گفت: با توجه به اینکه یکی از شعارهای امسال حمایت از کالاهای ایرانی بود اضافه شدن این بخش را می‌توان کاربردی‌ترین موضوعی دانست که در این جشنواره نمود عینی پیدا کرده است چون نتیجه آن هم برای تولیدکننده و هم مصرف‌کننده نمایان است.

ادامه مطلب...

کافه های شهر تهران را در یک نمایشگاه نقاشی ببینید

منتشر شده در یکشنبه, 04 شهریور 1397 14:19 چاپ

به گزارش هنردستان: ویدا جیلانچی از هنرمندان نقاش در تازه ترین نمایشگاهش با عنوان «آرامش معاصر» ۱۲ اثر نقاشی با موضوع کافه های شهر تهران را در معرض دید عموم قرار داده است.

 ویدا جیلانچی از هنرمندان نقاش در تازه ترین نمایشگاهش با عنوان «آرامش معاصر» ۱۲ اثر نقاشی با موضوع کافه های شهر تهران را در گالری «کاما» به نمایش گذاشته است.

ادامه مطلب...

هنر خوشنویسی می تواند دریچه ای برای اتصال انسان به خداوند باز کند

منتشر شده در یکشنبه, 04 شهریور 1397 09:22 چاپ

به گزارش هنردستان: رئیس انجمن خوشنویسان ایران گفت: خوشنویسی بهترین زبان هنر برای انتقال پیام است و می تواند دریچه ای برای انسان به سوی پروردگار متعال باز کند و درتقویت روحیه معنوی هنرمند تاثیرگذار باشد.

 پنجمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران شنبه شب در مراسمی با حضور سید مجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، زاهدی استاندار، استاد غلامحسین امیرخانی چهره ماندگار خوشنویسی، اکبراسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، علی صفری شهردار، داودی رئیس شورای شهر، خوشنویسان و هنرمندان در سرای تاریخی سعدالسلطنه قزوین گشایش یافت.

ادامه مطلب...

برپایی نمایشگاه «تصویر و تصور» با آثار ۴۰ هنرمند

منتشر شده در شنبه, 03 شهریور 1397 14:53 چاپ

به گزارش هنردستان: نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی «تصویر و تصور» در نگارخانه استاد فرشچیان موسسه صبا برگزار می شود.

 به نقل از روابط عمومی موسسه صبا وابسته به فرهنگستان هنر، با حضور ۵۵ اثر در گرایش های نقاشی، عکاسی، حجم و لمپ ورکینگ از ۴۰ هنرمند، نمایشگاه «تصویر و تصور» در موسسه صبا برپا می شود.

ادامه مطلب...

راه اندازی کمپین «هنر برای همه» برای حمایت از مردم

منتشر شده در یکشنبه, 21 مرداد 1397 14:36 چاپ

به گزارش هنردستان: کمپین «هنر برای همه» با هدف حمایت از استعدادهای هنری ناشناخته آغاز به کار کرد.

 کمپین «هنر برای همه» با هدف تمرکززدایی فرهنگی از تهران به شهرستان‌ها و حمایت از استعدادهای هنری ناشناخته در این نقاط آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب...

صفحه1 از146