هنر های تجسمی - هنردستان Back to Top

نامه سرگشاده معلم دامغانی درباره وضعیت 500 تابلو نقاشی

منتشر شده در چهارشنبه, 11 مرداد 1396 13:48 چاپ

هنردستان:محمدعلی معلم دامغانی با انتشار نامه‌ای سرگشاده، درباره وضعیت 500 تابلو از نقاشان مطرح معاصر لب به سخن گشود.

به گزارش هنردستان، محمدعلی معلم دامغانی (رئیس فرهنگستان هنر) در این نامه سرگشاده آورده است:...

ادامه مطلب...

فراخوان هفتمین سالانه هنر معاصر پرسبوک منتشر شد

منتشر شده در دوشنبه, 02 مرداد 1396 17:09 چاپ

به گزارش هنردستان  به نقل از روابط عمومی پرسبوک هفتمین سالانه هنر معاصر پرسبوک مانند دو دوره ى پیشین بر تمرکز و تاثیر علم بر هنر و نیاز زیست محیطی پایه ریزى شده است و هنرمندان خلاق و نوگرا را دعوت به همکاری بریک پروژه فضا محور می کند. مکان در نظر گرفته شده برای این پروژه کبوترخانه هاى اصفهان است

هفتمین  هنر معاصر پرسبوک با  محوریت مکانى کبوترخانه از هنرمندان مى خواهد که با توجه به مستندات موجود در کانال تلگرام  پرسبوک آثارى فضا محور و ملهم ازمحیط را به وجود آورندهدف این پروژه بازاندیشی اهمیت معماری و طراحی پایدار در مناطق خشک ایران و کمک به جلب توجه عموم  جهت مرمت و احیا این بناهااز طرف جامعهى هنرمندان و معماران است.

ادامه مطلب...

فراخوان رزیدنسی برای هنرمندان در اسپانیا

منتشر شده در دوشنبه, 02 مرداد 1396 15:46 چاپ

هنردستان : مرکز هنری Homesession در شهر بارسلونا برای یک برنامه اقامتی دو ماهه میزبان هنرمندان خواهد بود. Homesession یک مرکز هنری مستقل برای پیشبُرد و حمایت هنرمندان، کیوریتور‌ها و مجموعه داران با هدف تبادل تجربیات، دانش و فرهنگ‌های مختلف افراد و ایجاد انگیزه در انجام پروژه‌ها و برنامه‌های بین‌رشته‌ای و بین‌فرهنگی است

به گزارش هنردستان، مرکز هنری Homesession در شهر بارسلونا برای یک برنامه اقامتی دو ماهه میزبان هنرمندان خواهد بود.Homesession یک مرکز هنری مستقل برای پیشبُرد و حمایت هنرمندان، کیوریتور‌ها و مجموعه داران با هدف تبادل تجربیات، دانش و فرهنگ‌های مختلف افراد و ایجاد انگیزه در انجام پروژه‌ها و برنامه‌های بین رشته‌ای و بین فرهنگی است.

ادامه مطلب...

فراخوان مسابقه «پایان تروریسم» اعلام شد

منتشر شده در دوشنبه, 01 آبان 1396 11:16 چاپ

به گزارش هنردستان: مسابقه «پایان تروریسم» در بخش های پوستر، کارتون و کاریکاتور فراخوان خود را اعلام کرد.

 مسابقه  «پایان تروریسم» که در بخش های پوستر، کارتون و کاریکاتور توسط گروه تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می شود، فراخوان خود را اعلام کرد.

ادامه مطلب...

سری جدید «کارآگاه گجت» از شبکه نهال پخش می‌شود

منتشر شده در چهارشنبه, 19 مهر 1396 20:22 چاپ

به گزارش هنردستان: سری جدید «کارآگاه گجت» از پنجشنبه بیستم مهرماه در شبکه نهال مهمان کودکان ایرانی می‌شود.

 مجموعه «کارآگاه گجت» که هر هفته پنجشنبه ها و جمعه ها راس ساعت ۱۷ پخش می شود، مجموعه ای با تکنیک سه بعدی است که در سال ۲۰۱۵ و در ۲۳ قسمت یازده دقیقه ای در کشور کانادا تولید شده است.

ادامه مطلب...

صفحه1 از147