هنردستان : مرکز هنری Homesession در شهر بارسلونا برای یک برنامه اقامتی دو ماهه میزبان هنرمندان خواهد بود. Homesession یک مرکز هنری مستقل برای پیشبُرد و حمایت هنرمندان، کیوریتور‌ها و مجموعه داران با هدف تبادل تجربیات، دانش و فرهنگ‌های مختلف افراد و ایجاد انگیزه در انجام پروژه‌ها و برنامه‌های بین‌رشته‌ای و بین‌فرهنگی است

به گزارش هنردستان، مرکز هنری Homesession در شهر بارسلونا برای یک برنامه اقامتی دو ماهه میزبان هنرمندان خواهد بود.Homesession یک مرکز هنری مستقل برای پیشبُرد و حمایت هنرمندان، کیوریتور‌ها و مجموعه داران با هدف تبادل تجربیات، دانش و فرهنگ‌های مختلف افراد و ایجاد انگیزه در انجام پروژه‌ها و برنامه‌های بین رشته‌ای و بین فرهنگی است.

 

به گزارش هنردستان، مرکز هنری Homesession در شهر بارسلونا برای یک برنامه اقامتی دو ماهه میزبان هنرمندان خواهد بود.

Homesession یک مرکز هنری مستقل برای پیشبُرد و حمایت هنرمندان، کیوریتور‌ها و مجموعه داران با هدف تبادل تجربیات، دانش و فرهنگ‌های مختلف افراد و ایجاد انگیزه در انجام پروژه‌ها و برنامه‌های بین رشته‌ای و بین فرهنگی است.

این مرکز در منطقه Poble Sec بارسلونا واقع شده و در راستای معرفی هنرمندان شکت کننده در اسپانیا آن‌ها را همراهی خواهد کرد.

طول دوره ۲ ماه می‌باشد و افراد مقیم اسپانیا نمی‌توانند در این برنامه شرکت کنند.

زبان برنامه اسپانیایی، انگلیسی، کاتالان یا فرانسوی است و همه هنرمندان از تمام کشور‌ها در تمام سنین و رشته‌های هنرهای تجسمی به همراه محققین، مجموعه داران و کیوریتور‌ها می‌توانند در این دوره ثبت نام کنند.

محل اقامت شامل یک اتاق خصوصی ۱۸ متر مربعی دو تخته با حمام خصوصی و آشپزخانه و اینترنت مشترک است.

فضای کار و استودیو به صورت خصوصی در مجاورت محل اقامت، در اختیار هر هنرمند خواهد بود.

امکانات کارگاه شامل سه پایه، ویدئو پروژکتور، دستگاه DVD، مانیتور و... است.

هزینه شرکت در دوره برای دو ماه: ۵۵۰ یورو است.

هزینه رفت و آمد، سفر و خورد و خوراک به عهده هنرمند است.

متقاضیان می‌توانند فرم درخواست را تکمیل و به آدرس ایمیل info@homesession. org ارسال نمایند. موسسه با بررسی درخواست‌ها دو بار در سال (ژانویه و ژوئیه) نتایج را اعلام و هنرمندان منتخب را دعوت می‌کند.

منبع : ایلنا