7 دی ماه؛
خبرگزاری صداوسیما رسما رونمایی شد

خبرگزاری صداوسیما رسما رونمایی شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 28Rating:

هنردستان: خبرگزاری صداوسیما با حضور مسئولان سازمان صداوسیما امروز (7 دی ماه) فعالیتش را آغاز کرد.

اعلام+محل+استقرار+دوربین‌های+صداوسیما+در+راهپیمایی+روز+قدس

به گزارش هنردستان سیدمهرداد سیدمهدی (رئیس خبرگزاری صداوسیما) در مراسم افتتاحیه خبرگزاری صداوسیما گفت: ما به عنوان خبرگزاری صداوسیما مبنای خود را بر مزیت‌های نسبی قرار دادیم. ما به تصاویری دسترسی داریم که خبرگزاری‌های دیگر کمتر دسترسی دارند و با توجه به تصاویر و خبرنگارانی که در سراسر کشور داریم، از این مزیت‌های نسبی استفاده می‌کنیم. ما اولویت خود را در خبرهای تصویری قرار داده‌ایم.

رئیس خبرگزاری صداوسیما همچنین به جذب خبرنگاران آزاد در سراسر کشور اشاره و عنوان کرد: قصد داریم فعالیت‌های خبری خود را گسترش داده و هیچ خبری نباشد که آن را پوشش نداده باشیم. همچنین سعی می‌کنیم تحلیل‌های مکتوب و به موقعی داشته باشیم و با دیگر خبرگزاری‌ها فاصله‌ای نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: حضور موثر در فضای مجازی یکی از خلاهایی بود که رسانه ملی در این سال‌ها با آن مواجه بود. ما با حضور رسانه‌های نوپدید این خلا را احساس می‌کردیم. رهبر معظم انقلاب رسانه ملی را قرارگاه مرکزی جنگ نرم نامیدند و رسانه ملی را به این نام مفتخر کردند و حالا بخشی از این قرارگاه فعالیت‌های خبرگزاری صداوسیماست که امیدوارم با همت دوستان بتوانیم به این اهداف برسیم و حضور تاثیرگذاری در فضای مجازی داشته باشیم.

در پایان مراسم، با انتشار یک خبر از سوی پیمان جبلی (معاون خبر صداوسیما) فعالیت رسمی خبرگزاری صداوسیما آغاز شد.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

سیزده − دوازده =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?