علی سرتیپی:
خبر منتشر شده کذب است/ برخی قصد دارند منافع شخصی خود را با قربانی کردن سینما به دست آوردند

خبر منتشر شده کذب است/ برخی قصد دارند منافع شخصی خود را با قربانی کردن سینما به دست آوردندReviewed by Khademi on Aug 10Rating:

هنردستان: مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران گفت: خبری که در فضای مجازی منتشر شده است کذب محض است و من قویاً تکذیب می کنم. فیلم‌های مختلف در سینما کورش جایگاه خود را دارند.

به گزارش هنردستان؛ صبح امروز خبری در فضای مجازی منتشر شد به نقل از علی سرتیپی که اگر حوزه هنری فیلم «لانتوری» را نمایش ندهد در سینما کورش فیلم «زاپاس» را از روی پرده برمی دارد.

سرتیپی

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره اخباری که در فضای مجازی از قول ایشان نقل شده است گفت: متاسفانه برخی قصد دارند منافع و مطامع شخصی خود را با قربانی کردن سینما به دست آوردند و این به وضوح در برخی از اخبار نقل شده از سوی من درباره فیلم «لانتوری» قابل رویت است.

وی درباره خبر اخیری که در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: این خبری که در کانال سینما منتشر شده کذب محض است  من هیچ برهه از زمان نه با این تصمیمات موافق بودم و نه اقدام به فعالیت هایی از این دست انجام دادم. فیلم های سینمایی هر کدام مخاطب خود را دارد و مخاطب اگر فیلمی را انتخاب کند در هر سینمایی آن را دنبال کرده و می بیند. این خبر که در کانال سینما و فضای مجازی منتشر شده است کذب محض است و من قویاً تکذیب می کنم. فیلم‌های مختلف در سینما کورش جایگاه خود را دارند و فیلم «زاپاس» هم در این سینما به نمایش درآمده و میانگین فروش خوبی را به خود اختصاص داده است .تا زمانی که «زاپاس» سقف فروش خود را حفظ کند همچنان به اکران خود در کورش ادامه می دهد.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?