در نمایشگاه کتاب تهران؛
خرید اینترنتی کتاب‌های بخش بین‌الملل میسر شد

خرید اینترنتی کتاب‌های بخش بین‌الملل میسر شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 29Rating:

هنردستان: شرکت انتشاراتی همراه علم امکان خرید اینترنتی کتاب‌های عرضه شده در بخش بین‌الملل نمایشگاه کتاب را از طریق وب‌سایت اینترنتی خود فراهم کرده است.

13950208000684_PhotoA

به گزارش هنردستان به نقل از فارس دانا خواجوی مدیر شرکت همراه علم اظهار داشت: این شرکت که خود نماینده فروش و توزیع کتاب‌های انتشارات مک‌گروهیل اجوکیشن، الــزویر(بخش پزشکی)، کبی و برخی دیگر از ناشران معتبر بین‌المللی است به تازگی امکانی را فراهم کرده که علاقه‌مندان به کتاب‌های خارجی می‌توانند بیش از 33 هزار عنوان از عناوین عرضه شده در بخش لاتین نمایشگاه کتاب تهران را از طریق فروشگاه اینترنتی انتشارات همراه علم مشاهده و به صورت آنلاین خرید کنند.

مدیر شرکت انتشاراتی همراه علم در ادامه توضیح داد: بر اساس هماهنگی به عمل آمده با تعدادی از توزیع‌کنندگان معتبر کتاب‌های خارجی در نمایشگاه کتاب تهران، کتاب‌های عرضه شده توسط ایشان در سایت www.hamrahelm.com در دسترس همگان قرار گرفته و با توجه به ظرفیت‌های سایت امکان خرید آنلاین این کتاب‌ها نیز فراهم شده است.

دانا خواجوی در ادامه به شرکت آوند دانش (نماینده انتشارات جان وایلی)، شرکت ویژه نشر (نماینده گروه تیلور اند فرانسیس)، شرکت جهان ادیب و شرکت سال اشاره کرد که مجموعا حدود 33 هزار عنوان از کتاب‌های آنها هم اکنون در سایت همراه علم در دسترس و قابل خرید است و بیان داشت: قیمت فروش کتاب‌ها در سایت همراه علم دقیقا برابر با قیمتی است که در نمایشگاه عرضه می‌شوند و خریداران فقط ملزم به پرداخت هزینه ارسال هستند.

وی هدف از ارائه این خدمات را ایجاد فرصتی مناسب جهت ارائه کتاب‌های لاتین مورد نیاز اقشار مختلف در تمام طول سال اعلام کرد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به کتاب‌های خود دسترسی داشه باشند.

خواجوی تصریح کرد: علاقمندان به کتاب‌های ناشران غیر ایرانی معمولا باید تمام طول سال منتظر نمایشگاه کتاب باشند تا بتوانند کتاب‌ها را از چند شرکت محدود و با تخفیف نمایشگاه تهیه کنند. حال وب‌سایت همراه علم فرصتی ایجاد کرده که این کتاب‌ها با قیمتی مناسب و در کمترین زمان در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

شرکت انتشاراتی همراه علم که خود از واردکنندگان عمده کتب دانشگاهی کشور به شمار می‌آید در تلاش است حداکثر نیاز مشتریان را تامین کرده و ارائه این خدمات را پس از نمایشگاه نیز ادامه خواهد داد.

غرفه شرکت انتشاراتی همراه علم در بخش بین الملل نمایشگاه کتاب تهران و در سالن 6A غرفه شماره 3 واقع است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 15 الی 25 اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?